Obľúbené 0 Porovnanie 0

Benefity

Najúspornejšie spotrebiče Beko

Nízka spotreba, nižší účet za elektrinu. V dnešnej dobe, kedy sa cena energie výrazne mení, viac ako kedykoľvek predtým sa vyplatí mať doma úsporné spotrebiče. Predsa len bez práčky alebo chladničky sa neobíde žiadna domácnosť a nedajú sa nijak nahradiť. Spotrebiče Beko z najúspornejších energetických tried vám pomôžu udržať skromný účet za elektrinu, aby ste nemuseli uskromňovať potreby svojej domácnosti.

Automatický kávovar

Integrovaný oceľový mlynček

Precízne mletie a dlhá životnosť. Najlepšia káva je z tej čerstvo namletej, preto má kávovar Beko integrovaný mlynček z ocele, ktorý je výkonný, má dlhú životnosť a kávu správne zomelie.

Jednoduchá obsluha

Rýchla príprava kávy 1 stlačením. S kávovarmi Beko je možné pripraviť rôzne druhy kávy od espressa po cappuccino a latte, stlačením jedného tlačidla. Majú dotykové ovládanie, ktoré je intuitívne a jednoduché na obsluhu.

Jednoduchá údržba

Jednoduché čistenie pre dobrú kávu. Veľkou prednosťou kávovarov Beko je ich ľahká údržba. Otvárajú sa spredu, návod na čistenie majú uvedený vo vnútri a misku na odkvapkávanie môžete čistiť aj zvlášť. Súčasťou je tiež program na čistenie a dekalcifikáciu.

Kompaktné rozmery

Nezaberie viac miesta ako kanvica. Automatické kávovary Beko sú svojimi rozmermi a obsluhou navrhnuté tak, aby sa vošli aj do malej kuchyne. Pre predstavu - ich šírka je približne taká ako šírka rýchlovarnej kanvice. Ich ovládanie a obsluha je iba spredu a zhora, takže je možné ich umiestniť k stene alebo vedľa nich umiestniť iné spotrebiče.

Nastaviteľný výstup kávy

Pre rôzne výšky hrnčekov. Výšku výstupu kávy je možné nastaviť až na výšku 14cm hrnčeka. Do obľúbeného hrnčeka tak je možné pripraviť espresso aj veľké latte.

Hriankovač

7 úrovní pečenia

Úroveň pečenia podľa chuti. Hriankovače Beko disponujú nastavením 7 úrovní opečenia chleba. Každý si tak iste nájde úroveň, ktorá mu najviac vyhovuje.

Rozmrazenie a ohrev

Rozmrazenie a ohrev. S hriankovačom Beko je možné tiež pripraviť zmrazené pečivo tak, aby chutilo ako čerstvé. Rozmrazovanie prebieha šetrne, aby sa pečivo nevysušilo, a ohrev následne pripraví hrianky.

Zásuvka na omrvinky

Jednoduché čistenie bez prepálených omrviniek. So zásuvkou na omrvinky sa v hriankovači nehromadia a nepripaľujú odpadnuté omrvinky. Zásuvku je možné ľahko vysunúť a vyčistiť.

Chladničky

AeroFlow

Menej nakupovania vďaka šetrnému chladeniu. AeroFlow™ je šetrná cirkulácia chladného vzduchu v priestore chladničky, ktorá uchová jedlo dlhšie čerstvé. Chladný vzduch o stálej teplote obklopuje potraviny v celom priestore chladničky rovnomerne a teplota medzi jednotlivými policami sa tak nelíši ako u bežnej chladničky. Navyše vzduch nefúka priamo na potraviny, takže neoschýnajú. Potraviny vďaka Aeroflow™ vydržia dlhšie, uchovávajú si svoju chuť i živiny.

Aktívne modré svetlo

Uchová vitamíny a čerstvosť ovocia a zeleniny. Aktívne modré svetlo udržiava v chode fotosyntézu a fyziologické procesy v ovocí a zelenine. Výsledkom je zachovanie ich prirodzenej chuti a obsahu vitamínov, ktoré sa inak bežným skladovaním strácajú. Ovocie a zelenina tak zostanú stále v kondícii rovnako ako vy vďaka nim.

BioCycle

Na prírode nám záleží. Ročne kvôli odhodenému odpadu v oceánoch zomrie vyše 300 000 morských živočíchov, a preto sme sa zamerali na výrobu z rozložiteľných materiálov, aby sme toto číslo pomohli znížiť. V rade chladničiek Beko tak nájdete súčiastky, napr. tesnenia dverí, časti ventilátorov, držiaky na vajcia, ktoré sú vyrobené tak, aby až doslúžia, nezostávali ako prebytočný plastový odpad, ale dokázali sa rozložiť bez narušenia přírody.

Držiak fliaš

Ľahšie skladovanie fliaš v chladničke. Praktický držiak štyroch fliaš šetrí miesto v chladničke, fľaše sa nikam nekotúľajú, a pritom sa dajú jednoducho vybrať.

EasyOpen madlo

Ľahké otvorenie dverí mrazničky. Špeciálne upravené madlo umožňuje otvoriť dvere mrazničky ľahko bez nutnosti použitia väčšej sily.

Eco funkcia

Úsporný režim, keď sa chladnička neotvára. Ak je aktivovaná funkcia Eco a chladnička sa po dobu šiestich hodín a viac neotvára, sama sa prepne do energeticky úsporného režimu.

EverFresh+®

Až 3x dlhšie čerstvé ovocie a zelenina. Ovocie a zelenina vädne rýchlejšie, ak je v prostredí, kde sa mení teplota a vlhkosť. Priehradka EverFresh + ® má preto špeciálnu cirkuláciu vzduchu, ktorá vo vnútri udržuje stálu vyššiu vlhkosť a nižšiu teplotu. Ovocie a zelenina tak zostávajú dlhšie čerstvé, šťavnaté a chrumkavé.

Extra tiché chladničky

Pre kľudnú domácnosť. Extra tiché chladničky sú ideálne do domácností, kde kuchyňa je spojená s obývačkou. Už nikdy nebudete počuť hlasné bzučanie chladničky a nebude vás rušiť pri relaxovaní.

FastFreeze

Rýchle zmrazenie pre dlhšiu čerstvosť. Zmrazenie FastFreeze šetrne a rýchlo zamrazí potraviny, takže nedôjde k výraznej zmene ich štruktúry. Po rozmrazení sú potraviny chutnejšie a vyzerajú lepšie.

FreshGuard® filter

Čistá chladnička bez zápachu a baktérií. FreshGuard® eliminuje až 90% zápachu, miešanie pachov potravín a v kombinácii s UV žiarením si poradí aj s baktériami. Potraviny sú tak v ideálnom prostredí, kde zostanú dlhšie čerstvé.

HarvestFresh™

Slnko v chladničke, ktoré uchová vitamíny aj chuť. Špeciálny svetelný režim priehradky HarvestFresh ™ kopíruje striedanie svetla a tmy počas celého dňa. To udrží v chode prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže sa uchová viac vitamínov i chuti, než ako keby boli len zavreté v tme. Vďaka tomu nie je potrebné každý deň nakupovať a zdravá desiata je stále pri ruke.

Holiday režim

Úsporný režim, keď ste na dovolenke. S režimom Holiday sa vypne chladiaca časť a pobeží len mraznička. Zásoby tak zostanú stále pri ľadu, rovnako ako spotreba chladničky.

HomeWhiz

Schlaďte chladničku, kým nakupujete. S aplikáciou HomeWhiz budete mať kontrolu nad chladničkou aj na diaľku. Umožňuje nastavenie teploty v chladničke cez telefón, čo využijete najmä pri nákupe, ale posiela aj notifikácie, ktoré ušetria spotrebovanú energiu. Včas tak zistíte, či v chladničke výrazne nevzrástla teplota alebo či nie sú dvere chladničky zle zatvorené.

IonGuard®

Pre uchovanie jedla bez miešania vôní. Ionizátor v chladničkách Beko neutralizuje ióny vzduchu a zabraňuje nechcenému miešaniu a prenosu vôní medzi potravinami. Je možné tak uložiť tortu vedľa čerstvej ryby bez obáv, že by nepríjemne napáchla.

Klzné pánty

Jednoduchá inštalácia a perfektný vzhľad. Klzné pánty, ktoré spájajú vonkajšie a vnútorné dvere vstavanej chladničky, zaisťujú jednoduchú inštaláciu a perfektný vzhľad kuchyne bez medzier.

Kovová zadná stena chladničky

Nižšia spotreba a stálejšia teplota. Kovová zadná stena vo vnútri chladničky vyzerá jednak pekne, ale tiež prispieva k nižšej spotrebe chladničky. Tým, že akumuluje chlad, dokáže lepšie udržať stálu vnútornú teplotu a rýchlejšie vyrovnať rozdiel teplôt po otvorení chladničky.

LED osvetlenie

Úsporné a jasné osvetlenie. LED osvetlenie má na rozdiel od klasickej žiarovky jasnejšiu farbu svetla, ale aj nižšiu spotrebu energie, pretože sa nezahrieva.

MinFrost®

Mraznička bez boja s ľadom. MinFrost® chladenie obmedzuje tvorbu námrazy v mrazničke, čo má za výsledok nižšiu spotrebu a hlavne koniec častého odmrazovania.

Možnosť otočenia otvárania dverí

Otočíte dvere a prispôsobíte kuchyni. U chladničiek Beko môžete otočiť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Chladnička sa tak dá kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu.

Multizóna (americké chladničky)

Chladnička alebo mraznička, podľa potreby. S multizónou je možné mať chladničku alebo mrazničku naviac. Priestor s objemom 96 litrov je možné nastaviť ako mrazničku s teplotou -24 °C, ako nulovú zónu alebo ako chladničku až do 10 °C. A milovníkov vína určite zaujme, že ju možno využiť aj ako vinotéku.

Multizóna (kombinované chladničky)

Chladnička alebo mraznička, čo je práve potrebné. S multizónou je možné mať chladničku alebo mrazničku naviac. Môžete ju nastaviť ako mrazničku s teplotou -18 °C alebo ako chladničku s teplotou +4 °C. A ak idete na dovolenku, je možné multizónu vypnúť úplne alebo naopak, nechať zapnutú len multizónu s nastavením teploty pre chladničku alebo mrazničku podľa aktuálnej potreby.

NeoFrost™

2x lepší ako jednoduchý NoFrost. NeoFrost ™ sú dva chladiace okruhy. Jeden v mrazáku drží suchý studený vzduch, druhý v chladničke zase ideálnu vlhkosť. Nemieša sa tak vzduch medzi chladničkou a mrazničkou, tým pádom potraviny v chladničke neoschýnajú, nemiešajú sa pachy a potraviny vydržia dlhšie čerstvé. Navyše mrazničku nie je potrebné odmrazovať a v chladničke sa na zadnej stene netvoria nepríjemné kvapky.

ProSmart™ invertorový kompresor

Tichý, úsporný a spoľahlivý. ProSmart ™ invertorový kompresor je tým správnym srdcom chladničky. Oproti štandardnému kompresoru má až 4x tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie chladničky po niekoľko rokov.

Signalizácia otvorených dverí

Pripomenie sa, že nie je zatvorená. Ak ostanú dvere chladničky dlhšie otvorené, spustí sa zvukový signál až do ich zatvorenia. To obmedzuje zvýšenie vnútornej teploty aj spotreby.

SmoothFit pánty

Rovnaká šírka otvorenej chladničky ako zatvorenej. Smoothfit pánty zaisťujú otvorenie dverí bez nábehu. Tým šetria miesto a umožňujú mať chladničku hneď vedľa kuchynskej linky.

Úsporný režim

Nízka spotreba, nižší účet za elektrinu. Chladnička je jedným z mála domácich spotrebičov, ktorý beží stále. Jej nízka energetická spotreba má tak dlhodobo veľký vplyv na účet za elektrinu.

Vnútorný dávkovač vody

Čerstvá chladená voda stále pri ruke. Vnútorný dávkovač vody umožňuje mať prístup k čerstvej chladenej vode, a pritom nič neruší vonkajší dizajn chladničky.

Nízkootáčkový odšťavovač

Nižšie otáčky odšťavovania

Menej zahrievania, viac vitamínov. Pomalý odšťavňovač vysosá džús aj z najmenšieho kúska ovocia a zeleniny a zachová aj ich živiny. Vďaka pomalším otáčkam sa odšťavňovací mechanizmus neohrieva, neničia sa tak vitamíny a v šťave ich zostane viac.

Odsávače

Automatické vypnutie

Bez pripomienky "vypnúť odsávač". Ak po varení je potrebné nechať odsávač ešte zapnutý, nie je nutné myslieť na jeho vypnutie. Po určitej dobe sa vypne sám.

Booster

Pridá výkon podľa potreby. Funkcia Booster dokáže okamžite zvýšiť výkon odsávania. To sa hodí při drobných kuchyňských nehodách alebo pri vyprážaní.

Čistenie vzduchu

Odstráni pachy po varení. Funkcia Čistenie vzduchu odstráni z kuchyne pachy po varení vďaka automatickému zapnutiu. Odsávač sa sám zapne 1x za hodinu na 10 minút, aby vyvetral vzduch, a pritom dramaticky nezvýšil spotrebu.

Diaľkové ovládanie

Pohodlné ovládanie odsávača. Diaľkové ovládanie umožňuje pohodlné nastavenie odsávača od jedálenského stola alebo z gauča.

Intenzívny chod

Rýchle a výkonné odsávanie. Intenzívny chod odsávačov Beko je veľkým pomocníkom hlavne pri vyprážaní. Pri jeho aktivácii sa výrazne zvýši výkon odsávania, aby bolo možné pohltiť vzniknutú paru a pachy a nešírili sa tak do ostatných priestorov kuchyne. Uľahčuje tak udržať kvalitu vzduchu po celú dobu vyprážania a varenia.

LED osvetlenie

Jasné a úsporné osvetlenie. LED svetlo zaisťuje jasné osvetlenie varnej dosky pod odsávačom. Na rozdiel od bežnej žiarovky má farbu svetla bližšiu dennému svetlu a hlavne je úspornejšia.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spoľahlivé odsávanie. ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom odsávača. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie odsávača po niekoľko rokov.

Ukazovateľ zanesenia filtra

Sám sa prihlási o nový filter. Pri nastavení odsávača na vnútornú cirkuláciu je potrebné občas vymeniť uhlíkový filter. Odsávač sa preto sám pripomenie, kedy ho musíte vymeniť podľa frekvencie varenia.

Práčky

AddXtra

Pridajte zabudnuté tričko aj po spustení práčky. Na začiatku vybraných programov je možné stlačiť tlačidlo Štart / Stop, dvere sa odomknú a môžete pridať zabudnuté ponožky či tričko, ale aj väčšie kusy ako je vankúš alebo prikrývka. Nie je potreba program resetovať a čakať na dlhé odomknutie dvierok.

AirTherapy™

Uľahčí žehlenie a vysuší až 1 kg bielizne. Horúci vzduch AirTherapy ™ má tri hlavné funkcie: obmedzí pokrčenie, osvieži a usuší. Ako súčasť cyklu pomáha bielizni proti pokrčeniu, čím šetrí čas žehlenia. Program osvieženie s AirTherapy ™ zase odstráni nepríjemné pachy z inak čistého oblečenia a horúci vzduch je možné využiť aj pre rýchle usušenie až 1 kg bielizne.

AquaFusion

100% využitie pracieho prostriedku. Systém AquaFusion nevypustí na začiatku cyklu časť prostriedku do odpadu, takže práčka plne využije nadávkované množstvo. Výsledkom je čistá bielizeň a úspora pracích prostriedkov.

AquaTech™

Rýchlejšie a šetrnejšie pranie až o 50%. Oproti bežným krátkym programom je systém AquaTech ™ šetrnejší a účinnejší. Kombinuje priame sprchovanie bielizne vodou a vylepšené pohyby bubna, ktoré sú vo výsledku o 50% šetrnejšie k bielizni. Program je o 50% rýchlejší ako bežný program, nie je tak potrebné robiť kompromis medzi rýchlym a šetrným praním.

AquaWave® bubon

Šetrné pranie od siloniek po bavlnu. Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.

Auto program

Pranie bez premýšľania nad programami. Program Auto sám určí, aký spôsob prania bude najvhodnejší podľa znečistenia, množstva bielizne a typu textílie. Pre perfektne vypranú bielizeň tak už nie je potrebné nič viac riešiť.

AutoDose

Ušetrite peniaze za pracie prostriedky. Stačí doplniť prací gél a aviváž do zásobníka AutoDose a môžete až mesiac prať bez ďalšieho doplňovania. Práčka si sama určí podľa zvoleného programu a množstva bielizne, koľko prostriedku presne spotrebuje, aby bola bielizeň perfektne vypraná, a pritom nedochádzalo k zbytočnému plytvaniu pracích prostriedkov. Okrem obmedzenia plytvania uľahčuje používanie, takže práčku už teraz dokáže spustiť úplne každý.

Denný Express

Vyperte plnú práčku bielizne už za 28 minút!. S programom Denný Express je možné vyprať plnú náplň práčky pri 30 °C za 28 minút. Skvele sa tak hodí pre pravidelné pranie bežne znečistenej bielizne, ktoré potrebujete večer preprať, aby bolo ráno suché.

DetergentPremix

Vypraná bielizeň bez zvyškov pracích prostriedkov. S technológiou Detergent Premix sa pracie prostriedky najprv zmiešajú s vodou a až potom sú spolu vypustené k bielizni. Tým sa maximálne využije ich čistiaca vlastnost a nemôže sa stať, že v záhybe oblečenia zostane zvyšok pracieho prášku nerozpustený alebo na oblečení budú po pracích prostriedkoch fľaky.

DrumClean

Čistá práčka, čistá bielizeň. Program DrumClean odstráni z práčky všetky zvyšky prášku, vlákien z textilu a aviváže. Výsledkom je čistá bielizeň a dlhšia životnosť práčky.

DrumClean+

Čistá práčka vďaka pare. Program DrumClean + odstráni z práčky všetky zvyšky prášku, vlákien z textilu a aviváže oveľa lepšie. Na čistenie využíva paru, ktorá účinne odstráni zaschnuté zvyšky. Výsledkom je čistejšia bielizeň a dlhšia životnosť práčky.

Fast+™

Zrýchlite pranie, keď sa ponáhľate. Funkcia Fast + umožňuje skrátiť vybrané programy. Je tak možné upraviť dĺžku prania až o polovicu štandardného času, ak je potreba.

GentleCare™

Šetrné pranie šiat i spodnej bielizne. Program GentleCare ™ je navrhnutý pre jemné pranie textílie, ktoré sa môžu prudkými pohybmi prania poškodiť. Zaisťuje šetrnú starostlivosť šatám, blúzkam a spodnej bielizni.

Hi-tech ohrevné teleso

Pre dlhú životnosť práčky. HiTech ohrevné teleso je chránené proti korózii a vodnému kameňu poniklovanou vrstvou. Vďaka tomu má až 100x vyššiu životnosť ako štandardné ohrevné telesá.

HomeWhiz

Stiahnite si ďalšie pracie programy. Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho inteligentného telefónu a spárovať ju s práčkou Beko cez Bluetooth. Potom už môžete začať upravovať a sťahovať ďalšie programy, ovládať práčku cez telefón, alebo si vyhľadať návody a rady na najefektívnejšie pranie.

Hygiene+

Certifikovaný program pre deti a alergikov. Program Hygiene + odstráni z bielizne až 99,9% všetkých baktérií, peľov a ďalších alergénov, a preto sa hodí najmä pre alergikov, deti a osoby s citlivou pokožkou. Jeho účinnosť potvrdzuje certifikácia Allergy UK.

HygieneTherapy - HygieneShield

Šetrná dezinfekcia bielizne bez nutnosti prania. Špeciálny program HygieneTherapy dokáže za 58 minút vydezinfikovať až 2 kg suchej bielizne pomocou fúkania teplého vzduchu. Kombinácia horúceho vzduchu a doba jeho fúkania dlhšie ako 30 minút bielizeň šetrne vydezinfikuje bez spotreby vody a pracích prostriedkov, čo šetrí náklady aj čas.

Nastaviteľné zadné nohy

Možnosť nastavenia všetkých nožičiek. Možnosť nastavenia výšky všetkých nožičiek práčky umožňuje ideálne vyváženie práčky podľa vašej podlahy. Práčka je potom tichšia pri odstreďovaní a nehrozí, že by niekam cestovala.

Nočný režim

Tiché pranie a spokojní susedia. Nočný program znižuje hlučnosť na minimálnu úroveň šetrnými pohybmi bubna a vynechaním záverečného odstredenia. Bielizeň počká v čistej vode a ráno ho môžete odstrediť.

Ochrana proti pokrčeniu

Čistá bielizeň a menej žehlenia. Automatická ochrana proti pokrčeniu pohybuje bubnom až 8 hodín po dokončení programu, ak nemôžete vyprané oblečenie z práčky vybrať hneď. Tým sa obmedzí pokrčenie bielizne.

OptiSense®

Chytré senzory pre úsporné pranie. Senzory OptiSense® prispôsobia pri každom praní množstvo vody a spotrebu energie presne na mieru oblečenia tak, aby bola zaručená kvalita prania, ale aj najnižšia možná spotreba.

PET program

Odstráni chlpy z bielizne. Funkcia PET program pridáva predpierku, extra plákanie a upravuje priebeh prania tak, aby sa odstránila väčšina chlpov z bielizne.

Program vlna

Pranie vlneného oblečenia v práčke. Program Vlna je navrhnutý tak, aby jemne, ale účinne vypral vlnené oblečenie. Pomalými a šetrnými pohybmi vyperie sveter tak, aby zachoval svoj tvar, hebkosť i farbu.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spoľahlivé pranie. ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom práčky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie práčky po niekoľko rokov.

Ručné pranie

Jemná starostlivosť ako pri ručnom praní, ale bez práce. Program na ručné pranie napodobňuje šetrné ručné pranie tak, aby sa dal vyprať aj kašmír a hodváb. Hodí sa aj na krajkované odevy ako je spodná bielizeň alebo slávnostné šaty.

SilentTech™

Tiché, ale dôkladné pranie. Technológia SilentTech ™ kombinuje výnimočné odhlučnenie a inovované pohyby bubna. Tým sa postará o tichý chod práčky, bez toho, aby to ovplyvnilo výsledok prania.

StainExpert™

Odstránenie škvŕn bez predpierania. Program StainExpert ™ zvládne odstrániť až 24 druhov škvŕn. Vďaka kombinácii rôznych teplôt, špecifickým pohybom bubna a doby prania a namáčania vyperie nečistoty bez ručného predpierania.

SteamCure

Para na škvrny. Para SteamCure pomáha v priebehu cyklu odstráneniu odolných škvŕn tým, že prenikne hlboko do tkaniny, škrvny namočí a umožní ich vypranie. Počas odstredenia zase zabraňuje pokrčeniu bielizne, čím uľahčí žehlenie, dokáže odstrániť až 99,9% alergénov vrátane baktérií a vírusov a vie tiež osviežiť inak čistú bielizeň bez nutnosti prania.

SteamTherapy®

Svieže oblečenie bez pokrčenia. Program s parou SteamTherapy dokáže osviežiť oblečenie a zbaviť ho pachov bez toho, aby ho bolo nutné vyprať. Zníži tiež pokrčenie oblečenia, čím výrazne skráti čas žehlenia.

Šport

Čisté a funkčné športové oblečenie. Program Šport je určený pre pranie športového, ale aj membránového oblečenia. Odstráni všetky nečistoty a pot, a pritom zachová funkčnosť materiálov.

Úsporný režim

Šetrná k životnému prostrediu aj k peňaženke. Práčky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

Vnútorné osvetlenie bubna

Osvetlenie pre zabudnuté ponožky. Osvetlenie bubna práčky pomôže vybrať z práčky opravdu všetko, aj zatúlanú ponožku alebo spodnú bielizeň.

WaterSafe+™

Ochrana proti úniku vody. Ochrana Watersafe + ™ chráni domov pred prípadným únikom vody pri poškodení hadice. Keby k tomu došlo, okamžite zablokuje napúšťanie vody, takže predíde prípadnej potope.

XL dvere

Väčší rozmer dverí. Väčšie dvere práčky s priemerom 34 cm umožňujú pohodlné naplnenie aj vyberanie bielizne. To oceníte najmä pri praní posteľnej bielizne a iných väčších kusov.

Xpress Super Short

Obľúbené tričko čisté za 14 minút. Program Xpress SuperShort sa hodí na rýchle prepranie menšieho množstva bielizne. Až 2 kg bielizne vyperie a odstredí za 14 minút. Je ideálny pre rýchle vypranie bežne znečisteného oblečenia, ktoré potrebujete mať čo najrýchlejšie vysušené.

Prekvapkávače kávy

Anti-drip

Po vybratí kanvice nekvapká. S technológiou anti-drip sa nestane, že káva bude kvapkať, keď z kávovaru vyberiete kanvicu. Kávovar tak zostane čistý a bez škvŕn.

Odložený štart

Hotová káva, keď vstanete. S odloženým štartom je možné pripraviť všetko potrebné večer a ráno vstanete k hrnčeku hotovej kávy. Prípravu kávy je možné odložiť až o 24 hodín.

Teplota vody 95 °C

Správna teplota pre chutnú kávu. Vďaka správnej teplote vody je káva chutná a voňavá. Kávovary Beko preto ohrievajú vodu na 95 °C, takže káva nie je prepálená a vychutnáte si jej arómu.

Ručný šľahač

12 rýchlostí a turbo

Viac rýchlostí pre správnu konzistenciu. 12 rýchlostí ručného šľahača Beko umožňuje pripraviť cesto a krémy presnou rýchlosťou, aby mali ideálnu konzistenciu. Na rýchle, extra výkonné prešľahanie je k dispozícii aj režim Turbo.

Rúry

2v1 s mikrovlnkou

Rúra a mikrovlnka v jednom spotrebiči. Kombinácia rúry a mikrovlnky v jednom je kompaktné riešenie najmä do garsónky alebo na chalupu. Pretože je vybavená teplovzduchom aj grilom, nahradí plnohodnotne rúru. Mikrovlnný ohrev a rozmrazovanie je zase plnou alternatívou pre klasickú mikrovlnku. Výhodou je možnosť kombinácie obidvoch spôsobov pečenia, napr. mikrovlnné varenie s teplovzduchom pod.

Booster

Zahreje rúru behom chvíľky. Funkcia Booster aktivovaná na začiatku pečenia pomôže nahriať rúru na požadovanú teplotu rýchlejšie a bez dlhého čakania.

CleanZone™

Jednoduché čistenie skla dvierok. Špeciálna úprava vnútorného skla rúr umožňuje ľahšie čistenie bez drhnutia. Nečistoty na skle sa nepripečú a je ich možné zotrieť handričkou.

CombiSteam

Pečenie s parou pre dokonalé jedlo. Pri plnoparnom pečení, je para po celú dobu programu v rúre. Hodí sa preto pre pečenie mäsa, rýb, zeleniny ale aj chleba a zákuskov. Uchová totiž šťavnatosť a farbu jedla a zároveň pečivo nadýcha. Stačí naliať do zásobníka vodu a o vytvorenie pary a jej dávkovanie v programe už sa rúra postará sama. Paru je možné využiť aj pre kysnutie cesta, na zaváranie alebo na sterilizáciu nádob. A keď chcete piecť bez pary, je samozrejme možné tiež.

CookMaster®

Väčší objem rúry. Väčší objem rúry 82 l umožňuje piecť viac jedál naraz pri zachovaní rovnakých vonkajších rozmerov. Otvor v linke tak nie je potrebné zväčšovať, aby ste mohli mať väčšiu rúru.

CookSense®

Teplotná sonda pre dokonalý výsledok. Najmä pre pečenie mäsa je teplotná sonda ako stvorená. Zmeria presnú tepotu vo vnútri jedla, bez toho aby ste ho museli vyberať z rúry. Je možné tiež nastaviť, akú teplotu má jedlo vo vnútri mať, a podľa toho si rúra sama upraví teplotu pečenia pre dosiahnutie požadovanej teploty. Sonda je nepostrádateľná najmä pre milovníkov roastbeefu!

Halogénové osvetlenie

Lepšie osvetlenie s nižšou spotrebou. Oproti klasickej žiarovke halogénová dokáže lepšie osvietiť priestor rúry, má nižšiu spotrebu a nie je potrebné ju tak často meniť.

HomeFries™

Zdravá príprava hranoliek a popcornu. Špeciálny košík je určený do rúr Beko s držiakom na ražeň. Pripravíte v ňom hranolky aj popcorn bez nutnosti použitia hromady tuku, ale s uchovaním obľúbenej chuti a chrumkavosti.

HomeWhiz

Pohodlná kontrola pečenia, ďalšie recepty a pomocník. Aplikácia HomeWhiz rozširuje možnosti používania rúry. Stačí ju nainštalovať do svojho chytrého telefónu a je to. Poradí vám, aký najlepší program pre pečenie zvoliť, zistíte, koľko času zostáva do konca pečenia alebo rúru môžete spustiť aj na diaľku. Ponúka tiež plno receptov, ktoré je možné stiahnuť do rúry a podľa nich piecť.

Inteligentný ventilátor

Automatické vypnutie fúkania pri otvorení. Inteligentný ventilátor je upravený tak, aby sa sám vypol, ak rúru otvoríte. Je to z toho dôvodu, aby sa vám nedostal horúci vzduch priamo do očí.

Medzisklenné čistenie

Bez nečistôt medzi sklami dverí. Pomocou skrutkovača alebo labiek, ktoré sú súčasťou dvierok, je možné vnútorné sklo dvierok rúr Beko bez problémov vybrať. To umožní pohodlné vyčistenie zateklých nečistôt medzi sklami.

Nepriľnavý plech

Čistenie plechu bez drhnutia. Plechy, ktoré sú súčasťou rúr Beko, majú nepriľnavú úpravu pre ľahké vybratie pečeného pokrmu a pre pohodlnejšie čistenie.

Nízkoteplotné pečenie

Program pre krehké mäso. Program nízkoteplotného pečenia je vhodný pre dlhé pečenie mias, napr. bôčika, kačice alebo husaťa. Pomalým pečením po dlhšiu dobu mäso krásne skrehne a zostane jemné a šťavnaté.

PizzaPro™

Pre pizzu ako z Talianska. Program PizzaPro dosahuje vysoké teploty až 320 °C, podobnej tej, ktorá je použitá v peciach na pečenie pizze. Tá umožňuje piecť pizzu kratší čas, aby zostala vláčna, ale zároveň sa prepiekla. Spolu v kombinácii s pizza kameňom je ideálna náhrada pizzarskej pece v domácich podmienkach.

Pyrolytické čistenie

Spáli nečistoty na uhlík. Oproti bežným teplotám, keď sa nečistoty len pripečú, dosiahne rúra pri pyrolytickom čistení 500 °C a spáli nečistoty na uhlík. Je tak možné ho ľahko zotrieť handričkou bez akéhokoľvek drhnutia.

SoftClose-SoftOpen dvere

Tiché dovretie dverí. Pántami SoftOpen-SoftClose na dvierkach tlmia náraz dverí pri zatváraní a zároveň pomáhajú ľahkému otvoreniu jednou rukou.

Split&Cook®

Pečenie 2 jedál naraz pri rôznych teplotách. Špeciálnou doskou Split&Cook je možné rozdeliť priestor rúry na dve. Každý priestor má vlastný ventilátor, takže je možné nastaviť rozdielne programy pečenia aj rozdielnu teplotu, a to až o 80 °C. Split & Cook umožňuje piecť dve jedlá naraz bez miešania vôní, čo šetrí čas aj energiu. Bez rozdelenia sa z takej rúry zase stane jedna z najsilnejších rúr vďaka dvom ventilátorom. Samozrejme je možné tiež spustiť len jednu časť rozdelenej rúry, čo opäť šetrí energiu.

SteamAid™

Pečenie s automatickou podporou pary. Pri pečení s automatickou podporou pary stačí naliať vodu do danej nádobky. Rúra si tak počas pečenia sama nadávkuje paru a udrží pečené jedlo vo vlhkom prostredí. To samozrejme zabráni vysychaniu jedla, udrží šťavnatosť a zároveň pomôže k vytvoreniu kôrky pečiva.

SteamAssisted

Pečenie s ručnou podporou pary. SteamAssisted je pečenie s podporou pary, ktorú je možné pridať počas programu ručne. Je pohodlnejšou alternatívou vkladania nádoby s vodou do rúry, pretože nie je nutné otvárať dvierka rúry a stačí len zatlačiť zásobník s vodou. Tým sa v rúre udrží stála teplota, zvýši sa vlhkosť a upečené jedlo bude šťavnatejšie a nadýchanejšie.

SteamHealth™

Urobí z bežnej rúry parnú. Špeciálny box Beko umožňuje obľúbené pečenie a varenie v pare, aj keď máte bežnú rúru alebo sporák. Box naplníte surovinami, do oddelenej časti dáte vodu a vložíte ho piecť do rúry. Jednoduchá a dostupná alternatíva parného pečenia!

Surf®

100% a rovnomerne prepečené jedlo. Rúra Surf® má výstup teplého vzduchu nielen u ventilátora na zadnej stene, ale aj na bočných stenách rúry. To umožňuje rovnomernú distribúciu tepla v celom priestore rúry a tým aj prepečenie jedla, bez toho, aby bolo nutné otáčať plechom. Pretože sú otvory pre fúkanie vzduchu umiestnené vo viacerých úrovniach, umožnuje tiež piecť dve jedlá naraz.

Teleskopický výsuv

Bezpečné vysunutie upečného jedla. Teleskopický výsuv pomáha vysunúť plech s pečeným jedlom, bez potreby sily. Je vhodný pre bezpečnejšie vybratie rozpáleného plechu.

Sekáčik

2 rýchlosti sekania

Vhodná rýchlosť podľa ingrediencie. 2 rýchlosti sekáčika umožňujú nasekať bylinky aj poriadnu hrsť orechov do konzistencie, ktorú pri varení potrebujete.

Nerezové čepele

Kvalitné čepele z nerezu. Ostré nerezové čepele sú vhodné aj pre sekanie orechov a koreňovej zeleniny. Čepele sú dostatočne tvrdé a ostré a nerezová oceľ má dlhú životnosť.

Odolná sklenená nádoba

Odolná teplu a sfarbeniu. Sklenená nádoba s objemom 1 l je odolná voči teplu, preto je v nej možné pripraviť aj práve uvarené suroviny. Ďalšou výhodou je, že sa nezafarbia od surovín ako je červená repa alebo mrkva.

Pulzné ovládanie

Rýchle nasekanie surovín. Pulzné ovládanie je vhodné pre rýchle nasekanie surovín na hrubo. Hodí sa na orechy, zeleninu aj pre rýchle nasekanie byliniek.

Sporáky

3 skla dverí

Bezpečná teplota dverí. Trojité sklo dverí zaistí dostatočnú izoláciu tepla vo vnútri rúry a zároveň bezpečnú teplotu vonkajších dvierok rúry na dotyk.

3D pečenie

Dokonalé pečenie. Program 3D pečenie sa hodí na pečenie pečiva aj mäsa. Prepečenie je zabezpečené statickým horným a spodným ohrevom v kombinácii s teplovzdušným pečením a ohrevom zadného kruhového telesa. Teplo je tak distribuované z viacerých strán, čo umožňuje rovnomerné prepečenie a vytvorenie chrumkavej kôrky.

Booster

Zahreje rúru behom chvíľky. Funkcia Booster aktivovaná na začiatku pečenia pomôže nahriať rúru sporáka na požadovanú teplotu rýchlejšie a bez dlhého čakania.

High Efficiency horáky

Rýchlejšie a úspornejšie varenie. Horáky s vysokou účinnosťou lepšie využívajú prívod plynu, takže sú až o 25% účinnejšie ako klasický horák. To šetrí čas pri varení aj energiu.

Medzisklenné čistenie

Bez nečistôt medzi sklami dverí. Pomocou stlačenia labiek na vnútornej strane dvierok sporáka Beko je možné bez problémov vybrať vnútorné sklo dverí. To umožní pohodlné vyčistenie zateklých nečistôt medzi sklami.

Poistka proti zhasnutiu a integrované zapaľovanie

Bezpečné varenie na plyne. Poistka zhasnutia zabraňuje úniku plynu na prázdno bez plameňa. To sa hodí najmä pri pretečení hrnca. Súčasťou sporáku Beko je tiež integrované zapaľovanie pre bezpečné zapálenie plameňa bez použitia zápaliek alebo zapaľovača.

SteamHealth™

Urobí z bežnej rúry parnú. Špeciálny box Beko umožňuje obľúbené pečenie a varenie v pare, aj keď máte bežnú rúru alebo sporák. Box naplníte surovinami, do oddelenej časti dáte vodu a vložíte ho piecť do rúry. Jednoduchá a dostupná alternatíva parného pečenia!

SteamShine

Para pre ľahšie čistenie rúry. Špeciálna úprava dna rúry umožňuje naliať vodu rovno do rúry. Tá sa pri čistení SteamShine zahreje na vysokú teplotu, vznikne para a odparí pripečené nečistoty aby sa dali ľahko zotriet.

Vnútorné osvetlenie

Prehľad aj bez otvárania dvierok. Akonáhle rúra pečie, automaticky sa zapne jej vnútorné osvetlenie. Nie je preto potrebné zakaždým rúru otvárať, aby ste skontrolovali, ako pečenie prebieha.

Stolný mixér

Drvenie ľadu

Rozdrví ľad na triešť. Vďaka kvalitným čepeliam z nerezovej ocele majú stolné mixéry Beko možnosť tiež drviť ľad. To sa hodí na prípravu ľadovej triešte aj rôznych koktejlov.

Pulzný režim

Rýchle mixovanie na maximum. Pulzný režim je vhodný pre okamžité zvýšenie výkonu mixovania. Hodí sa pre krátke premixovanie surovín pri maximálnom výkone.

Sklenená nádoba

Odolná teplu a sfarbeniu. Sklenená nádoba je odolná voči teplu, preto je v nej možné pripraviť aj práve uvarené suroviny. Ďalšou výhodou je, že sa nezafarbia od surovín ako je červená repa alebo mrkva.

Sušičky

AquaWave® bubon

Šetrné pranie od siloniek po bavlnu. Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.

Čo všetko môžete sušiť

Usuší džíny, športové oblečenie aj blúzku. Chytré senzory sušičiek Beko kontrolujú teplotu sušenia tak, aby zodpovedala zvolenému programu a konkrétnemu materiálu. V kombinácii s ďalšou výbavou ako je nerezový bubon AquaWave, tepelné čerpadlo EcoGentle pre sušenie pri nižších teplotách alebo sušenie GentleDry bez pohybu bubna je tak možné v sušičke Beko usušiť šetrne od topánok až po uteráky naozaj akýkoľvek materiál.

Držiak na sušenie topánok

Šetrné sušenie topánok, svetrov a jemného oblečenia. Držiak na sušenie topánok je možné vložiť do sušičky, keď potrebujete šetrne, ale rýchlo usušiť veci, ktoré do sušičky bežne nepatria. Topánky, sveter alebo jemná bielizeň sú na držiaku sušené iba fúkaním teplého vzduchu bez pohybu bubna. Veci sú v podstate ako na sušiaku, ale sušia sa podstatne rýchlejšie a bez dlhého čakania.

EcoGentle™

Nižšia spotreba a oblečenie ako nové. Tepelné čerpadlo EcoGentle ™ umožňuje sušenie pri nižšej teplote. To má vplyv nielen na kvalitu oblečenia, pretože nestráca svoj tvar a farbu, ale aj na nižšiu spotrebu energie.

FlatDry

Šetrné sušenie samotným fúkaním vzduchu. Program FlatDry suší oblečenie a topánky na integrovanom držiaku bez pohybov bubna. Sušenie je zabezpečené fúkaním teplého vzduchu zo strán a zo spodu bubna, takže je šetrné pre topánky, svetre či podprsenky.

FreshCaps kapsule

Vonné kapsule pre hebké a voňavé prádlo. Kapsule FreshCaps sú ideálne miesto aviváže pre zjemnenie a prevoňanie bielizne počas sušenia. Vystačí na 30 cyklov sušenia a je možné si vybrať z troch vôní - Fresh, Floral a Ocean.

GentleDry

Možnosť voľby šetrného sušenia. Funkciu GentleDry môžete zvoliť k vybraným programom, u ktorých potrebujete sušiť šetrnejšie a obmedziť pohyby bubna. To je ideálne napríklad pre sušenie džínov s aplikáciami alebo flitrové tričká, keď minimálne točenie bubna obmedzí poškodenie aplikácií, a napriek tomu sa bielizeň pekne vysuší.

HygieneShield UV svetlo

Pre maximálnu hygienu bielizne. HygieneShield UV svetlo v sušičke pomáha odstrániť baktérie a vírusy. Môžete ho použiť počas programu sušenia, alebo aj samostatne pre osvieženie a dezinfekciu bielizne a oblečenia, ktoré do sušičky normálne nepatrí.

Kombinovaný filter

Dvojitá istota zachytenia nečistôt. Kombinovaný filter tvoria dva samostatné filtre, ktoré je možné vybrať a vyčistiť. Dvojitý systém zachytenia nečistôt obmedzuje vniknutiu nečistôt do sušičky, a tým predlžuje jej životnosť a zlepšuje účinnosť sušenia.

Možnosť pripojenia na odpad

Pohodlné sušenie bez vylievania. Sušičky Beko je možné pripojiť na odpad ako práčku. Sušička tak kondenzovanú vodu vypúšťa rovno do odpadu, takže odpadá vylievanie zásobníka na vodu zo sušenia.

Nočný program

Tiché sušenie v noci. Nočný program sušičiek Beko je až o 50% tichší ako štandardný program. V noci tak môžete nerušene spať a ráno si vziať čisté a suché oblečenie.

Ochrana proti pokrčeniu bielizne

Suchá bielizeň a menej žehlenia. Automatická ochrana proti pokrčeniu pohybuje bubnom až 8 hodín po skončení sušenia, ak nemôžete usušenú bielizeň vybrať hneď. Tým sa obmedzí pokrčenie.

Otočenie otvárania dverí

Otočte dvere a prispôsobte kúpeľni. U sušičiek Beko môžete otočiť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Otváranie sušičky je tak možné kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu.

Perie a deky

Sušenie diek a perového oblečenia. Špeciálny program navrhnutý presne pre sušenie perového oblečenia a diek. Perie a deky sú vysušené spôsobom, aby sa netvorili žmolky a obnovila sa ich funkcia.

Prístupné filtre

Jednoduché a rýchle vyčistenie filtrov. Filtre sušičiek Beko sú umiestnené tak, aby sa dali ľahko vybrať a vyčistiť. Je možné ich vybrať jednoducho, bez použitia väčšej sily a ďalšieho náčinia.

Program Košele

Suché košele, ktoré sa lepšie žehlia. Program Košele suší pri nižšej teplote a upravené pohyby bubna chráni pred pokrčením. Košele sú šetrne usušené, nedochádza k vyblednutiu farieb a oveľa ľahšie sa žehlia.

Program Vlna

Aj vlnené svetre sa dajú sušiť v sušičke. Program Vlna usuší svetre, vlnené čiapky a šály s maximálnou starostlivosťou. Suší pri nižšej teplote a nižších otáčkach bubna tak, aby bolo sušenie čo najviac šetrné a suché oblečenie bolo jemné na dotyk a bez žmolkov.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spoľahlivé sušenie. ProSmart ™ invertorový motor je tým správnym srdcom sušičky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie sušičky po niekoľko rokov.

RapiDry

Sušte úsporne alebo najrýchlejšie. RapiDry je funkcia, ktorú je možné zvoliť k vybraným programom a tým ich urýchliť až o 1/3 času. V praxi to znamená, že usuší až 5 kg bielizne za 1 hodinu. K tomu využíva tzv. Hybridný systém sušenia, kedy tepelnému čerpadlu so sušením ešte pomáha špeciálne vykurovacie teleso. Vybraný program je tak možné spustiť v štandardnej dĺžke, kedy pracuje len tepelné čerpadlo, alebo je možné ho urýchliť s RapiDry a vykurovacím telesom.

Senzory sušenia

Chytré senzory pre šetrné sušenie. Senzory sušenia neustále kontrolujú zvyškovú vlhkosť v bielizni a teplotu sušenia podľa nastaveného programu. Sušenie preto netrvá zbytočne dlho a je šetrné k textíliám.

Slim sušičky

Úzka sušička, ktorá sa zmestí kamkoľvek. Úzke slim sušičky Beko majú hĺbku 46 cm, dohromady s presahom bubna a gombíkov majú 53 cm. Prejdú preto klasickými panelákovými dverami a je ich možné umiestniť na úzku slim práčku. Keďže na pripojenie potrebujú len zásuvku, je možné ich dať v podstate kamkoľvek, napríklad aj do skrine.

SteamTherapy®

Svieže oblečenie bez pokrčenia. Vstrekovanie pary SteamTherapy pomáha osviežiť bielizeň a obmedzuje pokrčenie. Môže byť súčasťou programu pre osvieženie, ale aj iných sušiacich programov, pretože zabraňuje pokrčeniu a uľahčuje prípadné žehlenie.

SteamTherapy® s IonGuard

Svieže oblečenie rýchlo, bez pokrčenia. Vstrekovanie pary SteamTherapy pomáha lepšiemu osvieženiu bielizne a obmedzuje pokrčenie. V kombinácii s IonGuard, ionizátorom, ktorý neutralizuje pachy, dokáže inak čisté oblečenie rýchlo a účinne zbaviť pachov a pokrčenia.

Úsporný režim

Šetrná sušička k životnému prostrediu aj k peňaženke. Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

Vnútorné osvetlenie bubna

Osvetlenie pre zabudnuté ponožky. Osvetlenie bubna pomôže vybrať skutočne všetko zo sušičky. Aj zatúlanú ponožku alebo spodnú bielizeň.

Volumaxx™

Menší rozmer, a pritom rovnaký objem. Technológia Volumaxx ™ pomáha zmenšiť hĺbku sušičiek o 10% v porovnaní s bežnou sušičkou rovnakej výbavy. Pri rovnakom objeme a kapacite bielizne tak môžete mať menšiu sušičku.

Trouby

3D pečenie

Pečie z troch strán rúry. Program 3D pečenie kombinuje horný a spodný ohrev so zadným ohrevom z kruhového výhrevného telesa a s pečením s ventilátorom. Teplo tak je distribuované zo všetkých troch strán rúry, takže sa jedlo prepečie rýchlejšie a rovnomerne.

AeroPerfect

Inovatívny spôsob pečenia pre perfektný výsledok. AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, ktorá zaisťuje rovnomerné pečenie jedla. Rozloží teplo zo všetkých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo v rúre pečie všade rovnako. Výsledok je bez popraskania, spálenia jednej strany či nedopečenia druhej a jedlo tak vyzerá aj chutí perfektne. A navyše rúra pečie úspornejšie, takže šetrí aj náklady na elektrinu.

EcoFiber

Na prírode nám záleží!. Ročne kvôli odhodenému odpadu v oceánoch zomrie vyše 300 000 morských živočíchov, a preto sme sa zamerali na výrobu z recyklovaných materiálov, aby sme toto číslo pomohli znížiť. V rade rúr Beko tak nájdete súčiastky, napr. časti dverí alebo displeja, vzniknuté recykláciou rybárskych sietí a priemyselného odpadu. Týmto spôsobom sa nám podarilo v roku 2019 a 2020 recyklovať už 71 ton odpadu, a tým sa podieľať na udržateľnom rozvoji s ohľadom na životné prostredie.

SoftClose dvere

Tiché dovretie dverí . Dvierka s pántami SoftClose tlmia náraz dverí pri zatváraní, takže sa zatvoria samy pomaly a bez buchnutia.

Tyčový mixér

12 rýchlostí + Turbo

Viac rýchlostí pre ideálny výsledok. 12 rýchlostí tyčového mixéra Beko umožňuje mixovať rôzne suroviny podľa potreby do ideálnej konzistencie. Na rýchle, extra výkonné mixovanie je k dispozícii aj režim Turbo.

4 nerezové čepele

Kvalitné čepele z nerezu. Ostré nerezové čepele sú vhodné aj pre sekanie orechov a ďalších tvrdších surovín. Čepele sú dostatočne tvrdé a ostré a nerezová oceľ má dlhú životnosť.

Sekáčik s nádobou

Rýchle nasekanie surovín súčasťou. Sekáčik s nádobou je užitočným doplnkom pre nasekanie byliniek, orechov a zeleniny, ak ich nechcete mixovať úplne nahladko. Je poháňaný telom tyčového mixéra.

Šľahacia balónová metla

Metla pre šľahanie bez práce. Balónová metla rýchlo našľahá sneh z bielkov, šľahačku a nadýchané krémy. Pripája sa na telo mixéra miesto nohy ručného mixéra.

Umývačky

AquaIntense® rameno

Umyje aj najpripečenejšie zvyšky bez drhnutia. AquaIntense® je súčasťou spodného umývacieho ramena. Je vybavené ďalšími tryskami, ale s vyšším tlakom vody. Vďaka nim dokáže dobre odstrániť aj pripečené zvyšky v pekáči a zaschnuté jedlo na stenách hrnca bez predumývania, bez drhnutia.

AquaStop hadica / Watersafe+

Kuchyňa vždy v suchu. Hadica s Aquastopom a ochrana proti pretečeniu umývačky chráni pred prípadným únikom vody pri poškodenej hadici. Umývačka sama preruší napúšťanie vody a kuchyňa ostane v bezpečí.

AutoDose

Ušetrite peniaze za umývacie prostriedky. Stačí doplniť umývací gél a leštidlo do zásobníka AutoDose a o umývačku sa už mesiac nemusíte starať. Umývačka si sama určí podľa zvoleného programu, koľko prostriedku presne spotrebuje, aby bol riad perfektne umytý, a pritom nedochádzalo k zbytočnému plytvaniu prostriedkov.

Automatické otvorenie dverí

Otvorí sa ihneď po domytí. Po skončení programu sa dvere samy otvoria, aby mohla uniknúť prebytočná vlhkosť a aby riad bol skôr pripravený na uloženie.

BabyProtect+

Hygienicky čistý riad. Program BabyProtect + udržuje po celú dobu umývania stálu vyššiu teplotu. Všetko je tak lepšie umyté a najmä hygienicky čisté.

CornerIntense™ rameno

Perfektne umytý riad aj v rohoch umývačky. Oproti bežnému umývaciemu ramenu má CornerIntense ™ vylepšený tvar a pohybuje sa po štvorci, nie po kružnici ako bežné rameno. Vďaka tomu sa voda s umývacím prostriedkom dostanú do všetkých rohov umývačky a umyjú riad v rohoch rovnako dobre, ako uprostred spodného koša.

Direct Access

Rýchle a jednoduché ovládanie. Priame ovládanie Direct Access umožňuje zvoliť program a umývacie funkcie bez preklikávania. Vďaka tomu je spustenie umývačky jednoduché a rýchle.

EverClean™ filter

Filter, ktorý sa čistí sám. Samočistiaci filter EverClean ™ je vybavený špeciálnou tryskou, ktorá ho po každom umývaní prečistí. Odpadá tak pravidelné čistenie filtra a riad je umytý na jednotku.

Fast+ funkcia

Rýchle umývanie, keď je návšteva za dverami. Ak sa ponáhľate, skráťte si zvolený program. Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.

FlexFit™ pánty dvierok

Jednotný vzhľad kuchyne bez výrezu. Viacosové pánty FlexFit umožňujú dvierkam pri otvorení a zatvorení pohyb nielen okolo osi, ale aj mierne hore a dole. Vďaka tomu pri zatvorení dvere perfektne lícujú s kuchyňskou linkou a netvoria sa medzery.

GlassShield®

Poháre stále ako nové. Technológia GlassShield® zaisťuje oplach riadu nezmäkčenou vodou, čo predlžuje životnosť skla a zamedzuje korózii.

HomeWhiz

Ďalšie programy na stiahnutie a užitočné notifikácie. HomeWhiz v umývačkách Beko umožňuje jednoducho nastaviť a pridať ďalšie programy podľa toho, čo vám vyhovuje najviac. Vie poradiť najlepší spôsob umývania a dá vedieť, kedy program skončil, alebo že je potrebné doplniť umývací gél. Stačí si len stiahnuť aplikáciu do chytrého telefónu, spárovať s umývačkou a je to.

InnerClean program

Program pre čistú umývačku. Špeciálne prispôsobený program pre čistenie umývačky odstráni všetky nečistoty a jeho pravidelné používanie predĺži životnosť umývačky.

IonGuard®

Umývačka bez zápachu aj po niekoľkých dňoch. Zabudovaný ionizér neutralizuje ióny zápachu. Umývačka sa tak môže napĺňať aj niekoľko dní a stále nezapácha.

Kôš Acrobat

Nastaviteľný kôš do 3 výšok. Upravte výšku horného koša pohodlne, bez toho aby ste museli umývačku preusporiadávať. Kôš Acrobat je možné nastaviť do troch rôznych výšok aj vo chvíli, keď je plný riadu. Pomocou stlačení klapky na každej strane uvoľníte aretáciu koša a môžete ho posunúť hore a dole.

Posuvný kôš na príbory

Vidličky, lyžičky, nože!. Pokiaľ potrebujete umyť viac tanierov alebo veľký hrniec, nič vám nebude stáť v ceste, a to ani kôš na príbory. Vďaka možnosti posunutia alebo jeho úplného vybratia tak získate priestor, aký práve potrebujete.

Príborová priehradka

Pekne umyté príbory a viac miesta. Príborová priehradka poskytuje dostatok priestoru pre rozloženie príborov a drobného riadu a je vybavená aj vlastným sprchovaním. Vďaka priehradke môžete vybrať kôš na príbory zo spodného koša a získate tak ďalšie miesto pre veľké nádoby.

Príborová priehradka Flexi

Príborová priehradka, ktorú možno zväčšiť. Naša flexibilná príborová priehradka uvoľní miesto v spodnom koši, ale zároveň je možné nastaviť jej veľkosť podľa potreby. Keď je príborov a drobného riadu veľa, môžete ju roztiahnuť kľudne aj na celú šírku umývačky. Keď sú zas v hornom koši väčšie kusy riadu, dá sa ju zmenšiť. Jednoducho sa prispôsobí danej situácii.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spoľahlivé umývanie. ProSmart ™ invertorový kompresor je tým správnym srdcom umývačky. Oproti klasickému motoru má tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie umývačky po niekoľko rokov.

Quick&Clean™ / Quick&Shine™

Umyté a usušené za 58 minút. Plnohodnotný program umývačky Beko dokáže umyť a usušiť plnú náplň umývačky za 58 minút. Nie je potrebné robiť žiadne kompromisy medzi množstvom špinavého riadu a dĺžkou umývania. Rýchly program umýva horúcou vodou a aj suší, takže je riad do hodiny pripravený na uloženie.

SelFit™ pánty dvierok

Samonastavovacie pánty. U samonastaviteľných pántov SelFit nie je nutné nastavovať tuhosť pružiny dvierok. Stačí pripevniť dvierka nábytku s hmotnosťou 3-6 kg a dvierka budú pri otvorení držať v požadovanej pozícii.

Signalizácia chodu na podlahu

Elegantný ukazovateľ umývania. LED signalizácia chodu na podlahu vám elegantne povie, kedy umývačku neotvárať, a pritom neruší jednotný vzhľad kuchynskej linky.

SlideFit pánty

Pre modernú kuchyňu s nízkym soklom. SlideFit pánty dverí umožňujú nízky sokel linky. Pri otvorení sa nábytkové dvierka posunú po dvierkach umývačky tak, aby sa dala umývačka bez problému otvoriť, aj keď chcete zachovať väčší presah nábytkových dvierok a nízky sokel.

SmoothMotion kôš

Ľahko s plným, rovnako ako s prázdnym. Lepšie uloženie pojazdov a guličkové ložiská zaisťujú pohodlnú a jednoduchú manipuláciu s košom umývačky, aj keď je plný riadu.

SoftTouch povrch

Šetrný povrch k riadu. Pogumovaný povrch držiakov je šetrný k nádobám a najmä k pohárom, takže sa pri umývaní nepoškriabu a vyzerajú stále ako nové.

TrayWash™ držiaky

Priestorovo úsporné umývanie plechov. Praktické držiaky TrayWash umožňujú umiestniť a umývať viac plechov naraz a šetria miesto v umývačke.

Ultimate Glass Care

Šetrná starostlivosť o sklo. Kombinácia inteligentných technológií a materiálov zaručuje šetrné umývanie i krehkého skla. Poháre budú bez poškriabania a stále ako nové.

Vakuový mixér

Mixovanie bez prístupu vzduchu

Zachová vitamíny, farbu aj chuť. Pri mixovaní bez prístupu vzduchu sa do kontaktu so surovinami nedostáva kyslík zo vzduchu a tiež nedochádza k ich oxidácii. Vďaka tomu ovocie a zelenina nehnedne, takže majú po rozmixovaní svoju prírodzenú farbu, uchová sa ich chuť a hlavne nutrične dôležité vitamíny.

Varné dosky

AutoCook

Rýchle nastavenie na jeden dotyk. AutoCook je funkcia pre rýchle nastavenie úrovne ohrevu podľa spôsobu varenia. Jedným stlačením je možné nastaviť vhodnú teplotu pre varenie, smaženie alebo pre udržanie teploty jedla.

Booster

Dosiahnutie varu behom chvíľky. Funkcia Booster urýchli nahriatie varnej zóny i samotné varenie. Voda v hrnci na cestoviny tak dosiahne varu rýchlejšie bez dlhého čakania.

Direct Access

Rýchle a pohodlné ovládanie. U klasického ovládania je najprv nutné preklikať, akú zónu chcete nastaviť, to u Direct Access úplne odpadá. Každá varná zóna má totiž svoj vlastný ovládací panel, takže úroveň ohrevu a prídavné funkcie je možné zvoliť priamo, rýchlo a bez preklikávania varnej zóny.

EasyFit

Inštalácia, ktorú zvládnete sami. Jednoduchá inštalácia EasyFit umožňuje vloženie varnej dosky do výrezu v linke bez zložitého vŕtania a skrutkovania. Varná doska EasyFit má na bokoch systém pre zacvaknutie, takže ju stačí do výrezu vložiť. Len nezabudnite, že zapojenie varnej dosky je vždy nutné zveriť do rúk odborníka elektrikára.

FlameAdjust

Presné nastavenie plameňa. Nastavenie plameňa FlameAdjust je podobné ako úrovne ohrevu u indukčnej a sklokeramickej dosky. Má úrovne 1-9, takže sa s nimi dá variť presne a postup varenia kedykoľvek zopakovať.

High Efficiency horáky

Rýchlejšie a úspornejšie varenie. Horáky s vysokou účinnosťou lepšie využívajú prívod plynu, takže sú až o 25% účinnejšie ako klasický horák. To šetrí čas pri varení aj energiu.

IndyFlex®

Prispôsobí sa hrncom spojením zón. S IndyFlex® je možné spojiť menšie zóny na jednej strane dosky do jednej veľkej zóny. Pohodlné riešenie pre varenie vo veľkom pekáči aj v malých hrncoch.

IndyFlex+®

Prispôsobí sa hrncom spojením zón. Varné dosky IndyFlex + ® je možné prispôsobiť veľkosti hrncov. Menšie varné zóny je možné spojiť do dvoch veľkých zón a získať tak ohrevný priestor pre veľký hrniec alebo pekáč. Teplotu spojených zón je možné ovládať naraz ako pri samostatnej zóny a nie je nutné nastavovať ohrev pre každú menšiu zónu pod pekáčom samostatne.

MoveFunction

Najrýchlejší spôsob kontroly varenia. Funkcia dosiek IndyFlex s možnosťou spojenia varných zón ponúka rýchlu kontrolu nad varením jedla. Pokiaľ hrniec preteká alebo sa pripaľuje, stačí ho odtiahnuť do zadných varných zón. Doska ho okamžite detekuje a spustí pod ním ohrev tak, aby nedošlo k ďalšiemu pretečeniu alebo pripáleniu, ale na druhú stranu aby sa varilo ďalej.

Poistka proti zhasnutiu plameňa a integrované zapaľovanie

Bezpečné varenie na plyne. Poistka zhasnutia zabraňuje úniku plynu na prázdno bez plameňa. To sa hodí najmä pri pretečení hrnca. Súčasťou plynovej dosky Beko je tiež integrované zapaľovanie pre bezpečné zapálenie plameňa bez použitia zápaliek alebo zapaľovača.

PowerManagement

Možnosť nastavenia výkonu dosky a zapojenia aj na 230V. S PowerManagement si nastavíte výkon varnej dosky v niekoľkých úrovniach pre možnosť inštalácie / zapojenia aj na 230V.

Senzorové posuvné ovládanie

Precízne nastavenie úrovne ohrevu. Posuvné ovládanie dotykom poskytuje precíznu a rýchlu kontrolu nad úrovňou ohrevu. Nie je potreba klikať, stačí prstom prejsť po škále a zastaviť sa na potrebnej úrovni ohrevu.

Stop & Go™

Rýchle prerušenie a obnovenie ohrevu. Stop&Go je rýchle pozastavenie ohrevu. Doska si zapamätá nastavenie na všetkých varných zónach a dotykom tlačidla Stop&Go ho obnoví do rovnakého nastavenia v čase prerušenia.

WOK horák

Vysoký výkon pre rýchlu prípravu. Oproti ostatným horákom má WOK horák vyšší výkon a je väčší. To je vhodné najmä pre rýchlu úpravu jedál vo WOK panvici, kedy je potreba vyššia teplota po celej ploche panvice.

Vstavané mikrovlnky

Automatické programy

Varenie a ohrev bez zložitého nastavenia. Ak neviete, či pre dané jedlo zvoliť vyšší výkon a ako dlho ho v mikrovlnke ponechať, aby bolo jedlo dostatočne pripravené, je ideálne si zvoliť Automatický program. Nastavíte typ jedla, jeho hmotnosť a mikrovlnka sama určí a spustí, čo je potrebné pre prípravu.

Gril

Chrumkavá kôrka a zapekanie. Mikrovlnky Beko s grilom nájdu uplatnenie najmä pri rýchlej príprave chrumkavej kôrky alebo pri zapekaní. Pre menšie porcie tak nie je nutné zahrievať bežnú veľkú rúru.

Rozmrazovanie

Šetrné rozmrazovanie. Program Rozmrazovanie je zostavený tak, aby suroviny postupne a šetrne rozmrazil a uchoval ich štruktúru a chuť.

Rýchly ohrev

Upraví výkon ohrevu podľa času. U funkcie Rýchly ohrev stačí nastaviť čas, za ako dlho chcete mať jedlo ohriate a mikrovlnka podľa toho sama nastaví výkon ohrevu.

Teplovzduch

Mikrovlnka a rúra v jednom spotrebiči. Kombinácia mikrovlnky s teplovzduchom je kompaktné riešenie najmä do garsónky alebo na chalupu, kde dokáže plnohodnotne nahradiť rúru. Výhodou je možnosť kombinácie obidvoch spôsobov pečenia, napr. mikrovlnné varenie s teplovzdušným pečením pod.

Varenie vo viacerých krokoch

Zo zmrazeného jedla rovno hotové. Funkcia Varenie vo viacerých krokoch sa hodí pre kompletnú prípravu zmrazeného jedla bez prerušovania a nastavovania. Vložíte zmrazené jedlo, mikrovlnka ho šetrne rozmrazí a sama spustí ohrev.

Vysávače

Bezsáčkový vysávač

Vysávanie bez zháňania vrecúšok. Bezvreckový vysávač je jednoduchý a ekologický spôsob upratovania domácnosti. Nie je potreba zháňať a vyhadzovať žiadne vrecúška a nádobu s nečistotami je možné ľahko vyprázdniť a podľa potreby umyť.

Bohaté príslušenstvo

Príslušenstvo pre každý kútik. Guľatá či plochá hubica, hubica na parkety a hubica pre štrbiny za nábytkom. To je bohaté príslušenstvo vysávačov Beko, vďaka ktorému zvládnete upratovanie každého rohu svojej domácnosti.

Dosah 9 m

Dostatočná dĺžka kábla. Napájací kábel s dĺžkou 9 m umožňuje pohodlné upratovanie. Nie je potreba vysávač neustále prepájať do inej zásuvky, aby ste upratali jednu veľkú aj dve menšie miestnosti naraz.

Dva HEPA filtre

Dva filtre pre efektívnejšie upratovanie. HEPA filter zachytáva jemné nečistoty pri vysávaní. Pri kombinácii dvoch HEPA filtrov za sebou je väčšia istota, že sa zachytia aj veľmi jemné nečistoty, aby bolo upratovanie efektívnejšie.

Filtr HEPA 12

Čistý vzduch bez nečistôt a alergénov. HEPA filter triedy 12 efektívne filtruje vzduch, takže dokáže zachytiť aj veľmi jemné častice ako je prach, peľ a ďalšie alergény a to s účinnosťou až 99,5%. Samotný filter zo skleného vlákna je v pevnom rámčeku, ktorý zaisťuje tesnosť jeho okrajov a vzduch tak prechádza len cez filter.

Indikácia naplnenia nádoby

Automatická indikácia pre účinné vysávanie. Vo chvíli, kedy je nádoba vysávača plná, účinnosť vysávania sa môže znížiť. Preto majú vysávače Beko automatickú indikáciu, kedy ukážu, že nádobu na nečistoty je nutné vyprázdniť.

Kompaktné rozmery

Rozmery pre ľahké upratovanie aj umiestnenie. Kompaktné rozmery vysávača umožňujú nielen ľahšiu manipuláciu pri upratovaní, ale aj ľahšie uskladnenie vysávača. Lepšie sa tak vojde napríklad do kumbálu, pod posteľ alebo za dvere.

PerformCyclone

Tichšie a lepšie vysávanie. Špeciálny vír vzduchu Perform Cyclone, ktorý sa tvorí v hubici a hadici pri vysávaní, by sa dal prirovnať k tornáde. Funguje na podobnom princípe, takže nasaje z podlahy aj veľmi jemné nečistoty. V porovnaní s bežnými vysávačmi má nižší chod a hlučnosť, takže je upratovanie nielen jednoduchšie a rýchlejšie, ale aj tichšie.

Žehličky a parné stanice

Parný ráz 220 g/min

Narovná každé pokrčenie bez práce. Parný generátor s veľkým parným rázom dokáže skrátiť proces žehlenia až o polovicu. Pracuje totiž s väčším množstvom pary, ktorá vďaka väčšiemu rázu dokáže preniknúť hlbšie do tkaniny. Tým je žehlenie jednoduchšie a rýchlejšie, pretože nie je potrebné jedno miesto žehliť viackrát alebo vopred namáčať a kropiť.

Smart ovládanie

Chytré ovládanie jedným tlačidlom. Parné stanice Beko sú veľmi intuitívne na používanie. Je možné ich ovládať jedným tlačidlom a s režimom Smart Eco ani nemusíte nič nastavovať, pretože sama rozpozná typ látky a upraví tomu nastavenia.

SteamXtra

Šetrná aj k najjemnejším látkam. Keramická žehliaca plocha SteamXtra je odolná proti poškriabaniu a má dlhú životnosť. Keramický materiál má tiež dobré klzné vlastnosti a hodí sa na štruktúrované aj hladké materiály. Oproti nerezovej ploche je tak vhodnejšia na žehlenie jemných tkanín ako je hodváb a ľan.

Vysoký tlak čerpadla

Pre rýchlejšie žehlenie. Vysoký tlak čerpadla umožňuje rýchle vytvorenie pary a vyššieho parného rázu. Tým urýchli neobľúbené žehlenie, aby ste nemuseli stáť hodiny u žehliacej dosky.

Výstup pary 110-120 g/min

Stály výkon pre jednoduchšie žehlenie. Stály výstup pary veľmi uľahčí celkové žehlenie a ušetrí prácu. Vďaka konštantnému pôsobeniu pary je žehlenie ďaleko rýchlejšie.