Obľúbené 0 Porovnanie 0

Benefity

Automatický kávovar

Integrovaný oceľový mlynček

Precízne pomletie a dlhá životnosť. Najlepšia káva je z tej čerstvo namletej, preto má kávovar Beko integrovaný mlynček z ocele pre výkonné mletie, ktoré zaistí precízne pomletie a dlhú životnosť.

Integrovaný oceľový mlynček a napeňovač mlieka

Čerstvá káva + našľahané mlieko = vaša šálka kávy. Najlepšia káva je z tej čerstvo namletej, preto má kávovar Beko integrovaný mlynček z ocele pre výkonné mletie. A keď sa k tomu pridá ešte napeňovač mlieka, nikto lahodnej šálke s mliečnou čapicou neodolá.

Jednoduchá obsluha

Akákoľvek káva stlačením 1 tlačítka. Či už ste milovníkmi silného espressa, nadýchaného capuccina alebo jemného latte, automatický kávovar Beko vám pripraví presne takú kávu, akú máte najradšej. A stačí preto stlačiť iba jediné tlačítko!

Jednoduchá údržba

Ľahká údržba pre dokonalú kávu. Veľkou prednosťou kávovaru Beko je jeho ľahká udržba. Otvára sa spredu, takže ho môžete z oboch strán zastavať, návod na čistenie má uvedený vnútri a odkvapovú misku môžete čistiť aj zvlášť. Nikdy sa vám tak nestane, že káva bude nakyslá a nedobrá.

Jednoduchá údržba, návod v tele kávovaru

Ľahká údržba pre dokonalú kávu. Veľkou prednosťou kávovaru Beko je jeho ľahká udržba. Otvára sa spredu, takže ho môžete z oboch strán zastavať, návod na čistenie má uvedený vnútri a odkvapovú misku môžete čistiť aj zvlášť. Nikdy sa vám tak nestane, že káva bude nakyslá a nedobrá.

Kompaktné rozmery

Rovnako široký jako rýchlovarná kanvica. Kávovar Beko má širku iba 18 cm, čo je porovnateľné so šírkou rýchlovarnej kanvice. Vďaka tomu nezaberá na linke veľa priestoru a je vhodný aj do menších kuchyní.

Nastavenie sily kávy

Liek na ospalé ráno. Potrebujete sa naštartovať na pracovný deň alebo si len vychutnať chuť kávy? Vďaka nastaveniu množstva a sily kávy tak môžete pripraviť ranný nápoj, ktorý prebudí aj tých najospalejších.

Nastavenie veľkosti šálok

Pre milovníkov espressa aj bazénov. Urobte si malé rýchle espresso alebo poriadny hrnček kávy. S možnosťou nastavenia objemu pripravovaného nápoja se medze chutiam a potrebám nekladú.

Nastavenie výšky výstupu až 140 mm

Každý máme obľúbený hrnček. Nezáleží, či je váš hrnček vysoký 5 cm alebo 10 cm. Nastaviteľná výška výstupu kávy a mlieka až do 14 cm je ako stvorená pre milovníkov originálnych šálok.

Násypka na mletú kávu

Zrnková alebo mletá?. Dostali ste mletú kávu, ale na turka sa zrovna necítite? Nevadí, kávovar Beko má totiž priehradku aj na už namletú kávu, takže vám pripraví ranný doping i z nej.

Osvetlená vodomerka

Aby ste mali prehľad. S osvetlenou vodomerkou hneď uvidíte, či kávovar zvládne ešte jedno espresso alebo kávu pre celú návštevu. Budete tak mať perfektný prehľad, kedy je potreba doplniť vodu.

Plne automatický kávovar

Domáca kaviareň bez práce. Užite si svoju vlastnú kaviareň. Pohodlne sa usaďte, vyberte si svoju obľúbenú kávu a nechajte si ju pripraviť v priebehu chvíľky. Vždy čerstvo mletá, bez práce a vynikajúca.

Rôzne druhy kávy

Espresso, cappuccino či radšej latte?. Či už ste milovníci silného espressa, nadýchaného cappuccina alebo jemného latte, s automatickým kávovarom Beko si môžete vybrať presne tú kávu, ktorú máte najradšej. Kedykoľvek v pohodlí domova tak pripravíte naraz až 8 šálok kávy stlačením jedného tlačítka.

Zásobník na vodu 1,4 l

Sme zástancami celých džbánov. Objemný zásobník vody na 1,4 l zvládne na jeden záťah kávu pre celú návštevu či početnú rodinu. Takže nemusíte chodiť s džbánom po vodu, až kým sa nerozbije.

Hriankovač

2 široké otvory

Na poriadne plátky chleba. Otvory hriankovača Beko sú tak veľké, že zvládnu opiecť aj poriadne plátky amerického toastového chleba. Zbohom, prekrajovanie!

7 úrovní opečenia + pamäť

Ľahko opečený či poriadne? Akokoľvek si želáte!. Zvoľte si jednu zo 7 úrovní opečenia hrianky tak, ako ju máte nejradšej. A nabudúce si to už hriankovač bude pamätať.

Funkcia rozmrazenie a ohrev

Premení pečivo z mrazničky na čerstvé. Pokiaľ sa vám ráno nechce utekať po čerstvé pečivo, máme riešenie. Vytiahnite zmrazenú žemličku a rozpečte si ju s hriankovačom Beko. Výsledok? Ako priamo z pece.

Podsvietenie tlačítka

Podsvietenie pre prehľadné ovládanie. Vďaka podsvieteniu tlačítok je ovládanie prehľadné a jednoduché aj za ranného šera.

Výsuvná zásuvka na omrvinky

Bez omrviniek, bez prepaľovania. Nepríjemná vôňa prepálených omrviniek nie je nič moc. Preto má hriankovač Beko výsuvnú zásuvku na odrobinky, vďaka ktorej je jeho čistenie hračka.

Chladničky

ActiveFresh Blue Light™

Ovocie a zelenina ako práve odtrhnuté. Udržiavajte ovocie, zeleninu a aj seba v dobrej kondícii vďaka priehradke s aktívnym modrým svetlom! To udržiava v chode fyziologické procesy v ovocí a zelenine, uchováva ich plnú chuť, vzhľad a nutričné hodnoty, ktoré sa inak bežným skladovaním strácajú. Navyše zabraňuje tvorbe plesní a množeniu baktérií, takže si na svojom obľúbenom ovocí pochutíte kedykoľvek len vy.

EasyDraw

Jednoduché otvorenie ako po masle. S ložiskovými výsuvmi EasyDraw vysuniete priehradku na zeleninu a ovocie ľahko a bez rachotu, aj keď bude plná šťavnatých plodov.

Energy Hero

Myslíme na životné prostredie a vašu peňaženku. Chladnička je v prevádzke stále, preto by sme mali dbať na jej spotrebu. Úsporné chladničky Beko s ProSmart™ invertorovým kompresorom, lepšou izoláciou stien a úspornými funkciami, ako je Eco režim, sú tiché, šetria výdaje za elektrinu, a tým pádom aj životné prostredie.

EverFresh+®

Až 30 dní stále čerstvé potraviny. Neobmedzujte svoje chute tým, že sa niečo musí zjesť. S priehradkou EverFresh+® udržíte potraviny čerstvé až 30 dní, a to vďaka minimálnym výkyvom teplôt, kontrolovanej vlhkosti a špeciálnemu prúdeniu vzduchu. Je tak ideálnym parťákom na uchovanie ovocia, zeleniny, ale aj mäsa a už uvarených jedál. Vy si tak môžete pochutiť na tom, na čo máte práve chuť.

FastFreeze

Rýchle zmrazenie pre dokonalú čerstvosť. S rýchlym zmrazením FastFreeze môžete šetrnejšie zamraziť potraviny a lepšie uchovať ich čerstvosť. Pri rýchlom zmrazení totiž nedochádza k tak výraznej zmene ich štruktúry, takže potraviny vyzerajú a chutia po rozmrazení takmer ako tie čerstvé.

FreshGuard

Sama sa postará o dokonalú čistotu. Špeciálny filter FreshGuard® eliminuje až 90 % zápachu a miešanie pachov potravín. V kombinácii s UV žiarením si poradí aj s baktériami, takže vaše potraviny majú zaistené ideálne miesto, kde môžu zostať dlho čerstvé.

Funkcia Eco

Znížte spotrebu na minimum. Znížte spotrebu chladničky na minimum, zatiaľ čo spíte alebo ste na dovolenke. Pokiaľ zvolíte funkciu Eco a neotvoríte chladničku po dobu šesť a viac hodín, sama se prepne do energeticky úsporného režimu a pritom uchová uložené potraviny.

HarvestFresh™

Slnko v chladničke pre zachovanie vitamínov. Ovocie a zelenina sú plné vitamínov a mali by sme ich jesť každý deň. Ale ako ich uchovať bez potreby ich častého nakupovania ? Priehradka HarvestFresh™ je vybavená špeciálnym svetelným režimom, ktorý kopíruje striedanie svetla v priebehu celého dňa. To udrží v prevádzke prirodzené procesy v ovocí a zelenine a uchová sa tak aj omnoho viac vitamínov, ako keby boli len zatvotené v tme. Zdravý pokrm je tak zaistený a návštevu obchodu môžete odložiť.

Holiday režim

Dajte chladničke dovolenku. Pokiaľ sa chystáte na dovolenku, doprajte ju aj vašej chladničke. S režimom Holiday sa vypne chladiaca časť a pobeží len mraznička, takže zásoby zostanú stále zmrazené, rovnako ako spotreba chladničky.

HomeCream®

Pre zmrzlinových milovníkov. Vyrobte si poctivú domácu zmrzlinu bez farbív, konzervantov a umelých aróm. Do výrobníka zmrzliny HomeCream® iba vložíte ingrediencie, a už si len môžete užívať mrazenú dobrotu tak, ako ju máte najradšej.

IonGuard®

Skladujte naraz tortu aj zrejúci syr . Nebojte sa, že by vaša narodeninová torta chytila príchuť zrejúceho syra. Ionizátor v chladničkách Beko neutralizuje vzduch a zabraňuje nechcenému miešaniu a prenosu vôní, takže môžete zároveň vedľa seba uložiť tortu aj zrejúci syr.

Kovová zadná stena chladničky

Vyzerá dobre, funguje dobre. Kovová zadná stena vo vnútri chladničky je nielen pekná na pohľad, ale tiež prispieva k nižšej spotrebe chladničky. Tým, že akumulue chlad, dokáže lepšie vyrovnať rozdiel teplôt po otvorení chladničky a ušetrí tým prácu kompresoru.

LED osvetlenie

Aby ste videli, kde sú dobroty. S LED osvetlením máte nielen prehľad čo je v každej poličke, ale na rozdiel od klasickej žiarovky taktiež prispieva k zníženiu spotreby elektriny.

MinFrost®

Mraznička bez boja s ľadom. S našimi chladničkami sa nemusíte s paličkou prebojovávať kusmi ľadu k svojej obľúbenej zmrzline. S technológiou MinFrost® sa totiž v mrazničke tvorí omnoho menej námrazy než v iných statických chladničkách, čoho výsledkom je nižšia spotreba a hlavne koniec častého odmrazovania.

MultiZone™

Chladnička alebo mraznička, ako práve potrebujete. Pri väčšej úrode sa hodí mraznička navyše. Keď má prísť návšteva, tak sa zas hodí väčšia chladnička. S multi zónou môžete mať oboje, tak, ako práve potrebujete. Priestor s objemom 96 litrov môžete nastaviť ako mrazničku s teplotou až -24 °C, nulovú zónu zas ako chladničku až do 10 °C. Jednoducho podľa potreby. A milovníkov vína určite zaujme, že ju možno využiť tiež ako vinotéku.

NeoFrost™

Bez odmrazovania a vysušených potravín. Ako na čerstvé potraviny bez námrazy, to vie systém chladenia NeoFrost™. Jedná sa o dva nezávislé chladiace okruhy, ktoré v mrazničke držia suchý studený vzduch a v chladničke zas ideálnu vlhkosť. Potraviny v chladiacej časti tak nie sú chladené vzduchom z mrazničky, tým pádom neosychajú, nemiešajú sa pachy a vydržia dlhšie čerstvé. A ako bonus nemusíte nič odmrazovať!

Otočenie otvárania dverí

Prispôsobte si otváranie svojej kuchyni. Každá kuchyňa je iná, preto majú naše chladničky možnosť otočenia otvárania dverí. V priebehu chvíle sa tak chladnička prispôsobí priestoru tak, ako potrebujete.

ProSmart™ invertorový kompresor

Ticho, úsporne a spoľahlivo. ProSmart™ invertorový kompresor bude tým správnym srdcom vašej chladničky. Oproti štandardnému kompresoru má až 4x tichšiu prevádzku, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivú prevádzku po dobu niekoľkých rokov.

SmoothFit pánty

Dvere bez nábehu, preto sadne kamkoľvek. Dvere chladničky s pántmi SmoothFit môžete otvoriť, aj keď je vedľa nej linka, pretože sú bez nábehu. To znamená, že chladnička má stále rovnakú šírku, či je zatvorená alebo otvorená.

Vnútorný dávkovač vody

Svieža voda a dokonalý vzhľad. Vnútorný dávkovač vody neruší vonkajší vzhľad chladničky, a predsa vám ponúka stále čerstvú a chladenú vodu. Vďaka priechodu cez filter má stále sviežu chuť, takže si môžete dopriať osvieženie ako z horského prameňa.

Kávovar na prekvapkávanú kávu s LCD

Anti-drip

Na rozdiel od kohútika nekvapká. S technológiou anti-drip sa nestane, že káva bude po odobraní kanvice kvapkať. Kávovar tak zostane čistý a bez škvŕn.

Až na 12 šálok

Pohostí aj veľkú návštevu. Veľký objem kávovaru zvládne až 12 šálok kávy naraz. Ušetrí tak čas, energiu, a vy sa môžete v kľude venovať svojim hosťom.

LCD displej

Prehľadne, jasne, jednoducho s displejom. S LCD displejom kávovaru je jeho nastavenie omnoho jednoduchšie. Prehľadne vidíte, či je nastavený napríklad odložený štart a koľko času ešte zostáva.

Odložený štart až o 24 hodín

Pripraví kávu práve keď vstanete. Nechcete sa ráno zdržiavať s nastavením kávovaru alebo čakať, kým sa káva pripraví? Nevadí. Nastavte si večer odložený štart a vstaňte k hrnčeku čerstvo pripravenej kávy.

Teplota vody 95 °C

Delikátna chuť tkvie v správnej teplote. Jedine so správnou teplotou vody bude káva dobrá. Kávovary Beko ohrievajú vodu na 95 °C, takže káva nie je prepálená a vychutnáte si jej arómu.

Zvuková signalizácia

Hotová káva sa v správnu chvíľu ozve. Dáte si variť kávu, do niečoho sa zaberiete a vrátite sa, až keď je studená. Tak to nie. Kávovar Beko sa totiž ozve vo chvíli, keď je káva hotová.

Nízkootáčkový odšťavovač

Nižšie otáčky odšťavovania

Menej zahrievania pre viac vitamínov. Pomalý odšťavovač vycucá džús aj z najmenšíeho kusu ovocia a zeleniny, ale rovnako zachová ich živiny. Vďaka pomalším otáčkam sa odšťavovací mechanizmus neohrieva, čím neničí vitamíny a v šťave ich zostáva viac.

Parná stanica

Digitálny displej

Prehľadný digitálny displej. S digitálnym displejom budete mať lepší prehľad o tom, aké hodnoty sú práve nastavené a uľahčí vám tak používanie.

Parný ráz 220 g/min

Narovná každý faldík. Parný ráz 220 g/min zvládne vyžehliť aj pokrčené rifle. Jednoducho, efektívne a za zlomok času v porovnaní s bežnou žehličkou.

Smart ovládanie

Chytré ovládanie jedným tlačítkom. Parná stanica Beko je tak ľahko ovládateľná, že to zvládnete len jedným tlačidlom. Ďalší krok, ako mať neobľúbené žehlenie rýchlejšie za sebou.

SteamXtra

Jemná aj k vašej blúzke. Žehlička Beko je šetrná aj k nejjemnejším tkaninám. Jej keramická plocha SteamXtra žehlí bez stôp a efektívne.

Tlak čerpadla 6 barov

6 barov pre rýchle žehlenie. Tlak čerpadla 6 barov urýchli neobľúbené žehlenie. Nemusíte tak stáť hodiny pri žehliacej doske, para všetko zvládne za vás.

Výstup pary 110 g/min

Stály výkon pre jednoduché žehlenie. Stály výstup pary 110 g/min sa stará o perfektný výsledok žehlenia. Vďaka konštantnému pôsobeniu pary je žehlenie omnoho rýchlejšie.

Práčky

AddXtra

Koniec osamelým ponožkám na dne koša. Nečakajte so zabudnutou ponožkou do ďalšieho prania a pridajte ju k ostatným, aj keď už práve periete. S možnosťou pridania oblečenia AddXtra je možné u vybraných programov rýchlo a bez čakania pridať všetky zabudnuté kúsky, takže už žiadna ponožka nemusí čakať osamelá na dne koša.

AirTherapy™

Klasická práčka, ale tak trocha aj sušička. Presne to je práčka s AirTherapy, s fúkaním teplého vzduchu. Vďaka nemu v priebehu pol hodinky odstránite z inak čistého oblečenia nepríjemné pachy alebo vám zachráni oblečenie pred pokrčením, keď ho po dopraní nemôžete hneď vybrať z práčky. Postará sa tiež o čistotu práčky a 1 kg oblečenia dokáže vysušiť tak, že si ho môžete vziať rovno na seba. Paráda!

AquaFusion

100 % využitie pracieho prostriedku. Vedeli ste, že z bežných práčiek uniká časť pracieho prostriedku do odpadu ešte pred začiatkom prania? Práčky Beko majú preto AquaFusion technológiu, vďaka ktorej je využitých 100 % nadávkovaného pracieho prostriedku. Tým ušetrí nielen vašu peňaženku a životné prostredie, ale taktiež dokonale vyperie vaše oblečenie.

AquaTech

Rýchle a zároveň šetrné pranie. Rýchlo a šetrne sa možno nezdajú ako ideálni parťáci, ale my sme ich skamarátili. Kombináciou priameho sprchovania vodou a upravených pohybov bubna sme dosiahli rýchlejšie, ale napriek tomu šetrnejšieho pranie až o 50 %.

AquaWave®

Šetrné pranie každej textílie. Bubon AquaWave® má špeciálne vzorkovanie, s ktorým sa nemusíte báť ani zatrhnutia siloniek. Postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.

Auto program

Auto program pre bezstarostné pranie. Nastavte Auto program a o nič viac sa už nestarajte. Chytré senzory práčky Beko si sami zistia, koľko bielizne je vo vnútri, z akého materiálu je, ako veľmi je špinavá a sami určia, aký program je pre ňu najlepší. Perte oblečenie jednoducho a užívajte si čas, ktorý vám práčka Beko ušetrí.

AutoDose

Vezme si len toľko, koľko skutočne potrebuje. Automatické dávkovanie pracieho prostriedku šetrí čas a peniaze. Zásobník pojme prací gél až na 23 pracích cyklov a pri každom praní ho nadávkuje presne tak akurát, aby nedochádzalo k jeho plytvaniu, a súčasne aby bol výsledok prania na jednotku.

Automatická ochrana proti pokrčeniu

Vypraná bielizeň bez pokrčenia. Nie vždy sa pošťastí vybrať bielizeň z práčky hneď po dopraní. S práčkami Beko to ale vôbec nevadí. Vďaka automatickej ochrane proti pokrčeniu sa bubon v pravidelných intervaloch otáča po dobu až 8 hodín po dopraní, aby prádlo neostalo ležať na jednom mieste, nebolo pokrčené a bolo jednoduchšie ho vyžehliť.

Automatický reštart

Nadviaže tam, kde skončila. Vypadla elektrina a vy ste práve uprostred prania. Čo teraz? Prať to celé odznova? V žiadnom prípade! Práčka Beko si pamätá, kde pred výpadkom skončila a v programe bude automaticky pokračovať. Bielizeň sa vyperie tak, ako keby žiadny výpadok neexistoval.

Denný Express

Vyperie plnú práčku šatstva už za 28 minút!. Plný kôš oblečenia a málo času nemusí byť námet na horor. S programom Denný Express môžete vyprať plnú práčku šatstva pri 30 °C už za 28 minút, a strašiaka v podobe plného koša na bielizeň preperiete ľavou zadnou počas chvíľky.

DetergentPremix

Čistá bielizeň bez zvyškov prášku. Naše práčky neobaľujú oblečenie práškom ako rezeň. Prášok sa najprv rozmieša vo vode a až potom putuje k bieliezni. Tým sa maximálne využijú jeho vlastnosti, oblečenie je vyprané a bez práškovo-avivážového trojobalu.

DrumClean

Čistá práčka stále ako nová. Práčky Beko sa vedia postarať nielen o čistotu prádla, ale aj samy o seba. Program DrumClean je zostavený tak, aby rýchlymi a prudkými pohybmi vody odstránil všetky zvyšky prášku, textílií a aviváže a práčka tak bola stále čistá a verne slúžila roky.

EnergyHero

Myslíme na životné prostredie a vašu peňaženku. Práčky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Veľká časť našich práčiek má preto energetickú triedu minimálne A+++, či dokonca lepšiu. Týmto spôsobom sa nám darí šetriť nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.

Fast+™

Zrýchli, keď sa práve ponáhľate. Ručičku hodín nezrýchlime ani nespomalíme, ale čo môžeme ovplyvniť, je doba prania. S prídavnou funkciu Fast+™ je možné sériu programov zrýchliť až o viac ako polovicu, takže môžete prať tak rýchlo, ako práve potrebujete.

Funkcia PET

Pre majiteľov domácich miláčikov. Funkcia PET je pripravená bojovať s každým chlpom. Vďaka pridanej predpierke, extra plákaniu a úprave priebehu programu budú všetky chlpy z vášho oblečenia preč. A aké máte domáce zvieratko, spoznajú kolegovia iba z fotky na pracovnom stole.

GentleCare™

Šetrné pranie šiat aj spodného prádla. Bojíte sa dať do práčky svoje nové šaty? Alebo máte obľúbenú blúzku, ktorú si strážite ako oko v hlave? Pre tých všetkých tu je program GentleCare™. Šetrne vyperie jemné oblečenie a postará sa o to, aby ste vo svojich obľúbených kúskoch mohli byť za hviezdu čo najdlhšie.

Hi-tech ohrevné teleso

Dlhý život práčky bez vodného kameňa. Hi-tech ohrevné teleso v práčkach Beko zaručuje dlhú funkčnosť. Proti korózii a vodnému kameňu ho chráni poniklovaná vrstva, vďaka ktorej má až 100-krát dlhšiu životnosť oproti štandardným ohrevným telesám, a vy menej starostí.

HomeWhiz

Ovládanie telefónom aj stiahnutie vlastných programov. Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho chytrého telefónu a spárovať ju s práčkou Beko. A potom už môžete začať sťahovať ďalšie programy, ovládať práčku cez telefón, alebo si vyhľadať návody a rady na najefektívnejšie pranie.

Hygiene

Myslíme aj na citlivú pokožku. Program Hygiene si obľúbia predovšetkým mamičky a tí z nás, ktorí majú citlivú pokožku. Priebeh programu je upravený tak, aby perfektne odstránil väčšinu baktérií, mikroogranizmov, peľu a ďalších alergénov. Výsledkom je hygienicky čisté prádlo, ktoré bude šetrné ku každej pokožke.

Hygiene+

Program pre deti aj alergikov. Program Hygiene+ je preborník v odstránení všetkých alergénov. Dokáže odstrániť až 99,9 % baktérií, peľu aj zvyškov prášku, ktoré môžu vadiť alergikom, malým deťom a osobám s citlivou pokožkou. Jeho účinnosť potvrdzuje certifikácia spoločnosti Allergy UK.

Kapacita 9 kg

Kapacita pre veľkú rodinu. Oblečenie po rodinnej dovolenke, posteľná bielizeň, deky. To všetko môžete vyprať na jeden záťah vďaka veľkej kapacite bubna práčiek Beko až na 9 kg náplne!

Možnosť použitia medzikusu

Aj do malej kúpeľne sa sušička zmestí. Sušička šetrí čas aj prácu, o tom niet pochýb. Ale kam s ňou, keď bývate napríklad v garsónke? Jednoducho ju postavte na práčku a zafixujte pomocou medzikusu. Vďaka nemu môžete bez obáv posadiť sušičku s hĺbkou 54 cm aj na práčku s hĺbkou 45 cm a užívať si priestor, v ktorom neprekáža sušiak.

Nočný režim

Pre kľud vás i susedov. S nočným režimom práčiek Beko sa nemusíte noci báť. Zníženie hlučnosti na minimálnu úroveň je dosiahnuté šetrnými pohybmi bubna a vynechaním záverečného odstreďovania. Prádlo tak počká v čistej vode a ráno, keď sa vyspíte do ružova, ho môžete nechať odstrediť.

OptiSense®

Chytré senzory, ktoré pri praní šetria. Aby boli práčky Beko čo najviac úsporné, vybavili sme ich chytrými senzormi OptiSense®. Tie prispôsobia pri každom praní množstvo vody a spotrebu energie presne na mieru vášmu oblečeniu tak, aby bola zaručená kvalita prania, ale aj najnižšia možná spotreba.

Program na ručné pranie

Hodváb do práčky? Bez obáv!. Netrápte se praním v rukách, keď môžete v práčke Beko prať aj tkaniny ako je hodváb či kašmír. Program na ručné pranie je upravený tak, aby šetrne odstránil nečistoty z nejjemnejšieho oblečenia, bez poškodenia a s perfektným výsledkom.

Programy pre každú situáciu

Postará sa o každý šatník. S chytrými práčkami Beko sa už nemusíte báť o svoje obľúbené oblečenie. Či už chcete, aby vaša obľúbená košeľa dlho vydržala alebo aby vaše tmavé oblečenie nevybledlo, práčka Beko si hravo poradí s oboma. So špeciálnymi programami na košele, tmavé prádlo a programom pre ručné pranie bude všetko oblečenie dokonale a šetrne vyprané.

ProSmart™ invertorový motor

Tiché, úsporné a spoľahlivé pranie. Srdcom práčiek je motor, a aby také srdce dlho fungovalo, musí byť spoľahlivé. Preto majú práčky Beko ProSmart™ invertorový motor, ktorý svojim elektromagnetickým spôsobom fungovania zaručuje nehlučnú prevádzku, dlhú životnosť a nízku spotrebu. Je tak šetrný k vášmu oblečeniu, peňaženke a životnému prostrediu.

SilentTech™

Tichý spoločník pre čistú bielizeň. Užívajte si kľud a pohodu po práci a nenechajte sa rušiť pustenou práčkou. Technológia SilentTech™ kombinuje výnimočné odhlučnenie, inovované pohyby bubna, a spolu s ProSmart™ invertorovým motorom sa postará o nehlučnú prevádzku práčky bez toho, aby to ovplyvnilo výsledok prania.

StainExpert™

Poradí si s každou škvrnou. Futbal je skvelá hra, ale odstraňovanie škvŕn po tráve už tak zábavné nie je. Našťastie program StainExpert™ zvládne odstrániť až 24 druhov škvŕn vďaka kombinácii rôznych teplôt, špecifických pohybov bubna a doby prania a máčania. Výsledkom je čistý dres na jednotku pripravený na ďalšie futbalové vystrájanie.

SteamCure

Bez škvŕn a potreby žehliť. Jedinečná technógia SteamCure sa postará o to, aby bolo oblečenie nielen čistejšie, ale aj menej pokrčené. K tomu využíva paru, ktorá behom prania lepšie uvoľní nečistoty a v priebehu odstredenia zas zabráni pokrčeniu. A navyše udrží práčku stále čistú.

SteamTherapy®

Svieže oblečenie bez pokrčenia vďaka pare. Sú vaše šaty čisté, ale je z nich cítiť večernú návštevu reštaurácie? Máte pokrčenú košeľu, ale na žehlenie nie je čas? Práve na to je program SteamTherapy®! Pomocou pary osvieži vaše oblečenie, zbaví ho pachov, zníži pokrčenie, a vy môžete byť pripravení na ďalší príjemný večer.

Šport

Zabodujte s čistým dresom. Program Šport vyperie šetrne nielen športové, ale aj membránové oblečenie. Odstráni všetky nečistoty a pritom zachová funkčnosť materiálov. Môžete sa tak spoľahnúť, že vaše obľúbené tričko bude parťákom v hre aj naďalej.

Vnútorné osvetlenie bubna

Žiadna ponožka sa už v tme nestratí. Temné zákutia bubna práčky sú častou pascou na ponožky. Takže sme bubon vybavili osvetlením, tmu vyhnali a žiadna vypraná ponožka tak nezostane osamotená v kúte bubna.

WaterSafe+™

Bazén je fajn, ale nie v kúpeľni. Zapínate práčku iba keď ste doma, pretože čo keby náhodou? S ochranou WaterSafe+™ môžete pustiť starosti s možnou potopou k vode. Aktívne chráni váš domov pred prípadným únikom vody z práčky, takže si môžete v pohode ísť zaplávať do bazéna bez toho, aby ste sa strachovali, že ho nájdete aj doma v kúpeľni.

WoolMark®

Ani vlnené oblečenie sa práčky báť nemusí. To, že vlnené oblečenie do práčky nepatrí, je už dávno prekonané. Dôkazom toho je certifikovaný program WoolMark® pre pranie vlny. Pomalými a šetrnými pohybmi vyperie váš obľúbený sveter tak, aby si zachoval svoj tvar a zostal stále jemný na dotyk.

XL dvere

Naplnenie bez boja. S veľkými dvermi s priemerom 34 cm už nemusíte bojovať s oblečením, ktoré vkladáte do práčky. Dvierkami pohodlne prejde čokoľvek, či už je to huňatý sveter alebo objemné obliečky.

Xpress Super Short

Vaše obľúbené tričko čisté už za 14 minút. Narodeninová oslava je už dnes večer a vaše obľúbené šaty sú v koši na bielizeň. Nezúfajte, práčka Beko s programom Xpress Super Short dokáže vyprať až 2 kg šatstva za 14 minút, takže ešte kým doraňajkujete, šaty sú na vešiaku, a do večera pripravené na oblečenie.

Ručný šľahač

4 rýchlosti + Turbo

Ideálna rýchlosť na každý typ cesta. Zvoľte si presne takú rýchlosť, akú potrebujete. So 4 rýchlosťami a funkciou Turbo bude každé cesto dokonalé.

Ergonomická rukoväť

Padne do ruky ako uliata. Vďaka ergonomickej rukoväti sa šľahač Beko veľmi dobre drží, a jej pogumovanie zase zaisťuje zníženie vibrácií pri používaní.

Nerezové telo

Elegancia, ktorá vydrží. Nerezové vyhotovenie tela šľahača je zárukou pekného vzhľadu, ale aj dlhej životnosti.

Podsvietené tlačítko Turbo

Neprehliadnuteľné Turbo. Ak potrebujete extra výkon, zaistí ho tlačítko Turbo. A vďaka podsvieteniu ho hneď nájdete.

Príkon 450 W

Pre každé cesto ten správny príkon. S výkonom 450 W sa experimentov báť nemusíte. Nech už skúšate novú tortu alebo domáce pečivo, cesto bude vždy ako od profesionála.

Šľahacie metly a hnetacie háky

Vybavený na krémy i kysnuté cesto. Šľahač Beko je vybavený ako na prípravu krémov, tak na hutné cestá. V jeho výbave preto nájdete šľahacie metly a poriadne hnetacie háky.

Rúry

Booster

Rozpálená v priebehu chvíľky. Nestrácajte čas čakaním, kým sa rúra nahreje na požadovanú teplotu. S funkciou Booster sa aktivujú všetky ohrevné telesá, takže sa rúra rýchlejšie nahreje, a vy sa môžete pustiť do pečenia dobrôt bez čakania.

CleanZone™

Jednoduché čistenie dvierok bez drhnutia. Jednoducho len vezmete navlhčenú handričku a zotriete. Tak nenáročné je čistenie vnútorného skla dvierok CleanZone™, ktoré nemusíte drhúť ani používať agresívne chemikálie. Nano úprava skla to totiž vyrieši za vás.

CookMaster®

Extra objem na rodinnú hostinu. Naše rúry s objemom 82 litrov vás nenechajú v štichu ani je keď je v pláne veľká rodinná návšteva. Päť úrovní pečenia tak pohodlne zvládne pripraviť hostinu aj pre najväčších jedákov.

CookSense®

Dáte si rare, medium alebo well done?. Nastavte si, ako prepečené mäso chcete mať, vložte do neho teplotnú sondu CookSense®, a už si len vychutnajte výsledok. Teplotná sonda CookSense® za vás mäso postráži a upozorní vás, kedy je hotové tak, ako ho máte radi.

Halogénové osvetlenie

Majte pod kontrolou, čo sa deje vovnútri . Aby ste nemuseli každú chvíľu otvárať rúru a plytvať drahocenným teplom, sú rúry Beko vybavené halogénovým osvetlením. Jediným pohľadom cez dvierka tak budete vedieť, či už je jedlo dozlatova upečené.

HomeFries™

Pre chrumkavé domáce hranolky bez výčitiek. Aj hranolky môžete pripraviť zdravo. S fritovacím košom HomeFries™ stačí 10x menej oleja než pri bežnom fritovaní, a aj napriek tomu získate skvelé domáce hranolky. Na rozdiel od fritovacieho hrnca môžete kôš HomeFries™ použiť aj na prípravu popcornu a praženie orechov.

Inteligentný ventilátor

Vietor vo vlasoch patrí na výlet, nie do kuchyne. Inteligentný ventilátor v rúrach Beko sa zastaví vo chvíli, keď otvoríte dvierka rúry. Nehrozí tak, že vám vhrnie horúci vzduch do očí, a navyše tým ušetrí nejaké to euro za elektrinu.

Medzisklové čistenie

Naleštené sklá dvierok ako v galérii. Zabudnite na skrutkovač, skrutky, rozoberanie dvierok a lámanie si hlavy, ako to všetko zmontovať správne naspäť. U rúr Beko stačí jednoducho vycvaknúť lištu, vybrať sklá dvierok, vyčistiť ich a pohodlne zaklapnúť späť.

Nepriľnavý plech

Aj umývanie plechu ide bez námahy. Drhnutie pripečených plechov nebaví nikoho, preto sú rúry Beko vybavené nepriľnavými plechmi. Ich špeciálne upravený povrch tak stačí len zotrieť a za chvíľku ich máte čisté.

Nízkoteplotné pečenie

Šťavnaté a voňavé ako z dobrej reštaurácie. Nízkoteplotné pečenie vám umožní profesionálnu prípravu mäsa, ktoré bude šťavnaté, voňavé a bude skvele chutiť. Konštantná teplota v rozmedzí 50°C – 150°C bude po dobu až 15 hodín upravovať váš pokrm pre najlepší výsledok pečenia.

Ohrevná zásuvka

Servírujte ako v luxusnej reštaurácii. Ohrevné zásuvky Beko sa postarajú nielen o nahriatie tanierov, ale taktiež o šetrné rozmrazenie jedál, udržanie ich teploty či kysnutie cesta. A vďaka teleskopickým výsuvom do nich hravo zmestíte až 6 tanierov naraz.

Parné pečenie

Parné pečenie = šťavnaté, chutné, zdravé. Parné pečenie s nastaviteľnou úrovňou pary je ideálny spôsob, ako pripraviť zdravé, a predovšetkým chutné jedlo. Pretože je jedlo pripravované pri nižšej teplote a vyššej vlhkosti než pri klasickom pečení, zachováva si svoje nutričné hodnoty, prirodzenú chuť a farbu.

PizzaPro™

Domáca pizza ako z talianskej pizzerie. Nastavte program PizzaPro™, rozpáľte náš pizza kameň a upečte poctivú taliansku pizzu už za 5 minút! Vďaka teplote až 310 °C bude pizza ako z pravej pece, a vy si môžete vychutnať chrumkavý okraj a šťavnatý stred pravej pizze v pohodlí domova.

Pyrolytické čistenie

Nedrhnite, odpočívajte, vyčistí sa sama. Vyložte si nohy, pustite čistiaci program Pyro alebo EcoPyro a po jeho skončení len vymeťte z rúry prach. Pri pyrolytickom čistení dosiahne rúra teplotu až 480 °C, takže všetky nečistoty spáli na prach a vy tak nemusíte nič pracne drhnúť.

Rúra s mikrovlnkou

Rúra a mikrovlnka v jednom šetrí miesto. Kombinácia rúry a mikrovlnky 2v1, ktorá ušetrí miesto, je ideálna pre menšie kuchyne. V jednom priestore je možné zohriať jedlo, rozmraziť zásoby, ale aj pripraviť perfektnú hostinu vďaka kombinácii oboch spôsobov ohrevu.

SoftClose® dvierka

Tiché dvierka pre nočných pekárov a pekárky. Poznáte to - plné ruky, nohou zaklapnete dvierka rúry… a prásk, celá domácnosť je na nohách. Rúry Beko majú našťastie dvierka SoftClose®, ktoré sa samé a potichu dovrú, takže môžete piecť nečujne napríklad aj o polnoci. A navyše si na ne môžete položiť pekáč s jedlom ťažkým až 22 kg!

Split&Cook®

Upečte dve jedlá naraz pri rôznych teplotách. Split&Cook® je vychytávka, ako piecť dve jedlá naraz, pri rôznej teplote a bez miešania vôní. Umožňuje totiž rozdelenie jednej rúry na dve teplovzdušné, každú s vlastným ventilátorom a ohrevným telesom. Môžete tak piecť dve jedlá naraz s rozdielom teplôt až 80 °C, a tým šetriť svoj čas i náklady na elektrinu.

SteamAid™

Štavnaté jedlo vďaka podpore pary. Vychutnajte si šťavnaté mäso, sviežu zeleninu a nadýchané a chrumkavé pečivo. Technológia SteamAid™ vstrekovaním pary v priebehu pečenia udržiava vyššiu vlhkosť v rúre, vďaka čomu si môžete pochutiť na jedle ako z prvotriednej reštaurácie.

SteamHealth™

Parné varenie a teplovzdušná rúra? Ide to!. Pokiaľ vás láka parné varenie, nemusíte hneď kupovať novú rúru. So špeciálnou konštrukciou SteamHealth™ môžete piecť v pare, aj keď máte teplovzdušnú rúru. Ingredience vložíte do rúry a so SteamHealth™ si za chvíľu môžete vychutnať chutné a zdravé jedlo plné cenných vitamínov.

SteamShine+

Rúra stále ako nová bez pracného drhnutia. Vďaka parnému čisteniu SteamShine+ už nie je potreba tráviť hodiny s kefkou v ruke a hlavou v rúre. Pomocou pary sa pripečené nečistoty lepšie uvoľnia, takže ich potom stačí len zľahka zotrieť handričkou a rúra vyzerá stále ako práve zakúpená.

Surf®

Dokonale prepečené a rýchlejšie hotové jedlo. Rúry Beko s technológiou Surf® sú kľúčom k dokonalejšie a rýchlejšie prepečenému jedlu. Vďaka fúkaniu horúceho vzduchu zo strán pečie rúra rovnomerne vo všetkých úrovniach, takže môžete pripraviť niekoľko jedál naraz, a to až o 30 % rýchlejšie.

Teleskopický výsuv

Podá jedlo až pod nos. Teleskopické výsuvy sú neoceniteľným pomocníkom pri pečení. Je jedno, aké veľké alebo ťažké jedlo pripravujete. Stačí ho len vysunúť, a bez námahy a spálenín môžete zistiť, či už je váš obľúbený koláč upečený.

Rýchlovarná kanvica

Automatické vypnutie

Sama uvarí, sama sa vypne. Akonáhle dosiahne voda požadovanú teplotu, kanvica sa automaticky vypne. Voda sa tak zbytočně dlho neprevára a kanvica neplytvá energiou.

Funkcia udržania teploty

Teplá voda vždy pripravená. Každý síce vstávame inokedy, to však nie je dôvod, prečo plytvať energiou a zakaždým variť vodu na čaj. S funkciou udržania teploty bude voda pripravená v kanvici stále teplá.

Objem kanvice 1,6 l

Veľký objem pre veľa hrnčekov. Či už príde nečakaná návšteva alebo len premrznutá rodina zo zimného výletu, s objemom 1,6 litra bude mať hrnček horúceho nápoja každý.

Voľba teploty 40–100 °C

Správna teplota pre akýkoľvek nápoj. Či už ste milovníci osviežujúceho zeleného čaju alebo uprednostňujete anglický čaj o piatej, s nastavením teploty vody si môžete dopriať akýkoľvek nápoj bez čakania, kým voda vychladne.

Sekáčik

2 rýchlosti sekania

Nastavte si ideálnu rýchlosť sekania. Či už máte plnú hrsť orieškov alebo len pár vetvičiek byliniek, s dvoma rýchlosťami sekania bude výsledok taký, aký potrebujete.

Nerezové čepele

Čepele sa neboja ani orechov. Či už chcete nasekať orechy alebo len koreňovú zeleninu na sviečkovú, ostré nerezové čepele sú zárukou jemného výsledku.

Nerezové telo

Kvalitné nerezové vyhotovenie. Nerezové vyhotovenie sekáčika Beko zaručuje nielen pekný vzhľad, ale aj výdrž.

Odolná sklenená nádoba

Sklenená nádoba, ktorá zvládne aj horúce a nezafarbí sa. Sklenenú nádobu s objemom 1 liter ocenia predovšetkým mamičky. Vďaka jej odolnosti voči teplu sa v nej dajú pripraviť najrôznejšie presnidávky z ovocia a zeleniny. Dokonca sa nemusíte báť v nej nasekať mrkvu či cviklu.

Ovládanie jedným dotykom

Najrýchlejšie ovládanie jedným dotykom. Ovládanie sekáčika Beko vás vôbec nezaskočí. Jedným jediným dotykom vám naseká bylinky, zeleninu aj orechy.

Príkon 550 W

Príkon vhodný na každú ingredienciu. Príkon 550 W je natoľko silný, že si poradí s nasekaním plnej nádoby zeleniny či orechov.

Pulzné ovládanie

Pulz pre krátke sekanie. Sekáčik Beko je vhodný nielen na bylinky. Vďaka pulznému režimu totiž budú bylinky krásne nasekané, ale nebude z nich pyré.

Stolný mixér

4 rýchlosti mixovania

Na koktejl, pyré i polievku. Štyri rýchlosti mixovania premenia misku ovocia na jemné smoothie, či hrsť byliniek na aromatické pesto. Záleží len na vás, aké ingrediencie zvolíte.

Funkcia drvenia ľadu

Nebojí sa ani ľadu. Funkcia drvenia ľadu zaujme každého priaznivca koktejlov. Nemusíte tak naháňať kocky ľadu po celej kuchyni a ľadová triešť bude hotová za okamih.

LED podsvietenie ovládača

Prehľadné ovládanie s podsvietením. Jednoduché ovládanie kľudne aj uprostred noci zaručuje podsvietenie ovládača. A vďaka použitým LED diódam taktiež dlho vydrží.

Nerezové telo

Pekný, pretože je z nerezu. Nerezové telo mixéra Beko je nielen pekné na pohľad, ale taktiež praktické, pretože vydrží aj kulinárske výzvy.

Plynulé nastavenie 22 rýchlostí

1, 2, 3,… 22. Tak toľko má rýchlostí. S 22 rýchlosťami, ktoré majú navyše plynulý prechod, sa môžete pustiť do zeleninového krému i smoothie plného ovocia.

Príkon 800 W

Príkon, ktorý zvládne všetko. Nebojte sa experimentovať. S príkonom 800 W premeníte nepodarenú zeleninovú polievku na lahodný krém, a nikto nič nespozná.

Pulzný režim

Mix, mix. To je pulzný režim. Pokiaľ chcete niečo len krátko premixovať, pulzný režim je na to ideálny. Tým pádom aj mixér Beko.

Sklenená nádoba 1,5 l

Až 1,5 litra smoothie, predstavte si to!. Mixér s objemom 1,5 litra je jednoducho paráda. Hodí sa tak na prípravu krémových polievok, ako aj omáčok a lahodných koktejlov pre celú rodinu.

Sušičky

A+++ -10 %

Úsporné a šetrné sušenie. Pokiaľ vám v obstaraní sušičky bráni už len obava z rastu nákladov, vyriešili sme to. Sušičky Beko s energetickou triedou A+++ -10 % sušia tak úsporne, že ich prevádzku na peňaženke takmer nepoznáte, ale na voľnom čase, ktorý vám pribudne, áno.

AquaWave® bubon

Jemné a šetrné sušenie. Nebojte sa sušiť ani svoje obľúbené tričko! Bubon AquaWave® so svojou špeciálnou štruktúrou povrchu oblečenie šetrne a dokonca aj lepšie usuší tak, aby ste svoje tričko mali na veky vekov.

Automatický systém proti pokrčeniu

Ušetrí vás žehlenia. Vieme, že žehlenie je otrava, preto sa vám ho snažíme skrátiť na minimum. Automatický systém proti pokrčeniu bielizne zaistí šetrné otáčanie bubna aj po skončení programu. Takže i keď práve nemáte čas oblečenie zo sušičky vybrať, nemusíte sa báť, že ho potom budete musieť žehliť ako diví.

Detský zámok

Nech sa deti hrajú. Pokiaľ máte v domácnosti malé deti, asi viete, aké lákavé sú pre ne gombíky všetkých spotrebičov. Preto sú sušičky Beko vybavené detským zámkom. Zabráni prenastaveniu programu v priebehu sušenia a vy sa nemusíte báť, že sa jemné odevy začnú sušiť ako prestieradlá.

Dokonalá filtrácia vzduchu

Ľahké čistenie bez akrobatických výkonov. Pri našich sušičkách nemusíte podávať výkony hodné hadích žien. Sušičky Beko majú totiž všetky filtre vzduchu ľahko prístupné, takže ich bez ťažkostí vyčistíte, za čo vám sušička poďakuje svojou dlhou životnosťou.

Držiak na topánky

Sušte topánky aj vlnu bez starostí. Špeciálny držiak do sušičiek Beko vám umožní usušiť nielen obľúbené tenisky, ale aj veľmi jemné kúsky z vášho šatníka či vlnený sveter. Stačí ho umiestniť do bubna sušičky Beko, ktorej je súčasťou, alebo do ktorej ho je možné doplniť, a nielen vaše nohy tak budú v suchu.

EcoGentle™

Menej energie, dlhšia životnosť. Aby si bielizeň zachovala svoj vzhľad, ale aby bola zároveň dokonale usušená, vybavili sme sériu sušičiek Beko tepelným čerpadlom EcoGentle™. To umožňuje sušenie pri nižších teplotách, postará sa, aby oblečenie nestrácalo svoju farbu a tvar, a navyše spotrebuje menej energie.

EnergyHero

Myslíme na životné prostredie a vašu peňaženku. Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby šetrili čas, ale aj elektrickú energiu. Drvivá väčšina našich sušičiek je preto vybavená úsporným tepelným čerpadlom, ktoré ušetrí nielen peniaze, ale aj životné prostredie.

FlatDry

Usuší aj topánky, a to bez držiaku!. V sušičke Beko už usušíte aj topánky, svetre alebo jemné oblečenie a ani k tomu nepotrebujete žiadny špeciálny držiak. Súčasťou bubna je totiž špeciálna doska, na ktorú dáte napríklad práve topánky a vďaka fúkaniu vzduchu aj zospodu sa krásne a hlavne šetrne usušia bez toho, aby bolo potrebné točenie bubna.

FreshCaps

Nielen pekne suché, ale aj krásne voňavé. Sušičky Beko dokážu oblečenie dokonale vysušiť a zaistiť, aby bolo nielen krásne mäkké, ale aj voňavé. Stačí si vybrať jednu z vôní kapslí Beko, vložiť ju do sušičky, a potom už môžete len relaxovať v raji hebkej a voňavej posteľnej bielizne ako nebeský obláčik.

GentleDry

Usušte v sušičke zdanlivo neusušiteľné. Veľmi šetrné sušenie GentleDry usuší aj jemné oblečenie a tkaniny, ktoré sa do sušičky zdanlivo nehodia. Pri sušení je obmedzené točenie bubna na minimum a oblečenie sa suší fúkaním vzduchu zospodu na špeciálnej doske, ktorá je súčasťou bubna. Účinné, ale maximálne šetrné!

LCD displej

Pre jasný prehľad a kontrolu. Aby ste mali prehľad čo sa deje, sú sušičky Beko vybavené LCD displejom. Ten prehľadne ukazuje informácie napríklad o nastavení suchosti prádla, alebo či je plný zásobník na kondenzát, takže v tom budete mať hneď jasno.

Možnosť použitia medzikusu

Sušičku dáte kamkoľvek, trebárs na práčku. Sušička šetrí čas aj prácu, o tom niet pochýb. Ale kam s ňou, keď bývate napríklad v garsónke? Jednoducho ju postavte na práčku a zafixujte pomocou medzikusu. Vďaka nemu môžete bez obáv posadiť sušičku s hĺbkou 54 cm aj na práčku s hĺbkou 45 cm a užívať si priestor, v ktorom neprekáža sušiak.

Možnosť pripojenia na odpad

Neriešte vylievanie zásobníka. Sušička ušetrí plno práce s bielizňou a aby ju nenahradila práca so sušičkou, môžete všetky sušičky Beko pripojiť na odpad. Tým pádom sa zbavíte vylievania zásobníka na kondenzát a sušenie už bude skutočne bez starostí.

Nočný program

Nikoho nezobudí a medzitým usuší. Vyspite sa doružova a ráno si oblečte svoje obľúbené šaty, aj keď boli včera na večeri. Nočný program sušičiek Beko je až o 50 % tichší než štandardný program, takže zatiaľ čo spíte, sušička sa potichu postará o vaše oblečenie bez toho, aby niekoho budila.

Otočenie otvárania dverí

Prispôsobte sušičku kúpeľni. Sušičku Beko dáte naozaj kamkoľvek. U viacerých modelov môžete otočiť dvierka a zmeniť ich smer otvárania, takže padnú do každého kúta predsiene či kúpeľne.

Program Košele

Košele vždy v skvelej kondícii. Pokiaľ nosíte košele často, žehliaca doska a žehlička vás neminú. S programom Košele si však môžete nepríjemný čas strávený žehlením skrátiť na minimum. Vaše obľúbené košele usuší pri nízkej teplote a špeciálnymi pohybmi bubna ich ochráni pred pokrčením.

Program Vlna

Teraz aj vlnu môžete sušiť v sušičke. Mohlo by sa zdať, že vlnené veci do sušičky nepatria. Avšak s programom na vlnu, ktorý má certifikát WoolMark® Apparel Care, sušičky Beko usušia aj jemný vlnený svetrík s maximálnou opatrnosťou. Výsledok bude príjemný na dotyk a bez vznikajúcich žmolkov.

ProSmart™ invertorový motor

Usušené spoľahlivo a úsporne. Hlavným hnacím motorom sušičiek Beko je ProSmart invertorový motor. Ten svojim elektromagnetickým spôsobom fungovania zaručuje nielen tichý chod, ale tiež nízku spotrebu a dlhú životnosť, ktorú nemá ani šnúra na bielizeň.

RapiDry

Skráťte čas sušenia podľa potreby. Šikovná funkcia RapiDry skráti čas sušenia až o tretinu vďaka hybridnej technológii sušenia, ktorá kombinuje klasické čerpadlo a špeciálne ohrevné teleso. Čakanie na suchú a čistú bielizeň tak môžete skrátiť nielen pri klasickej bavlne, ale aj so špeciálnymi programami ako je napríklad Sport.

S-shape bočné steny

Ideálne krivky pre nerušený večer. Po náročnom dni si zaslúžite kľudný večer, ale čisté oblečenie je tiež treba mať. S S-shape konštrukciou sušičiek Beko môžete mať oboje. Originálna konštrukcia bočných stien totiž zaručuje tichšiu prevádzku, takže môžete nerušene relaxovať, zatiaľ čo sa vám pripravuje oblečenie na zajtra.

Slim sušičky

Sušičky Beko s hĺbkou iba 46 cm prejdú aj panelákovými dverami. Sušička Beko zaberá omnoho menej priestoru než sušiak a zmestí sa na práčku aj do skrine. Alebo zvoľte našu slim sušičku. Tá má hĺbku len 46 cm, takže prejde aj panelákovými dverami. Hurá!

SteamTherapy®

Sušička s párou? No jasně!. Možno sa Vám to nezdá, ale je to veľmi dobrá vec. Vstrekovanie páry pri sušení efektívne odstrání z prádla zápach a hlavne zabráni jeho pokrčeniu. Nemusíte tak tráviť hodiny nad žehliacim prknom a keď je treba, prádlo osviežite behom chviľky.

SteamTherapy® s IonGuard

Para s iónmi pre sviežu bielizeň. "Sušička s parou si krásne poradí s pokrčeným oblečením a s odstránením pachov z bielizne. V kombinácii s iónmi je jej účinok ešte efektívnejší, takže nikto nemá šancu spoznať, že bola vaša košeľa včera na večeri."

V sušičke Beko sa dá sušiť všetko

Usuší rifle, dres i blúzku. Fámu, že sušička je len na pár vecí, sme prekonali. Sušičky Beko sme vybavili špeciálnymi senzormi, ktoré kontrolujú teplotu sušenia tak, aby s každým typom textílie bolo zachádzané ako potrebuje. Vďaka tomu šetrne usušíte džínsy, jemné tkaniny aj vlnu bez toho, aby došlo k ich vyblednutiu či poškodeniu.

Vnútorné osvetlenie bubna

Koniec strateným ponožkám. Vnútorné osvetlenie bubna je dobrá vychytávka na zabudnuté kúsky prádla. Perfektne osvetlí celý bubon, takže páry ponožiek už budú konečne kompletné.

Volumaxx™

Menej je niekedy viac. Technológia Volumaxx™ pomáha zmenšiť hĺbku sušičiek o 10 % v porovnaní s bežnou sušičkou s rovnakou výbavou. Sušička sa tak lepšie vojde do miestnosti či na práčku, a vy sa nemusíte obmezovať centrimetrami navyše.

Zvukové znamenie

Sama ohlási, že je hotovo. Sušičky Beko si samy povedia, kedy je potreba niečo vyprázdniť. Ohlási sa, keď je koniec programu, plný zásobník vody, či keď je nutné vyčistiť filtre. Hlasitosť zvukového znamenia je navyše možné nastaviť tak, ako vám je príjemné.

Tyčový mixér

12 rýchlostí + Turbo

Na každú ingredienciu tá správna rýchlosť. S 12 rýchlosťami a funkciou Turbo vás už nič nezastaví. K dispozícii je široká škála rýchlostí pre ideálny výsledok z každej dobroty.

4 nerezové čepele

Rozmixuje všetko, čo mu príde do cesty. Vďaka 4 nerezovým čepeliam bude tyčový mixér Beko váš oddaný samuraj, ktorý si so všetkým hladko poradí.

LED podsvietenie tlačidla

Tlačidlá, ktoré svietia. LED podsvietené tlačidlá sú dobrým pomocníkom pre jednoduché a prehľadné ovládanie.

Nerezové telo

Pekné telo, ktoré vydrží. Nielenže pekne vyzerá, ale taktiež niečo vydrží. To je nerezové telo tyčového mixéra Beko.

Príkon 750 W

Správny príkon pre optimálny výsledok. S príkonom 750 W sa nemusíte báť, že by bol mixér lenivý. V okamihu tak zvládne napríklad vaše obľúbené smoothie.

Sekáčik s nádobou

Naseká bylinky, zeleninu aj orechy. Sekáčik s nádobou je praktickým pomocníkom pre jemné nasekanie byliniek, ale aj orechov či zeleniny napríklad na sviečkovú.

Šľahacia balónová metla

Metla na nadýchané krémy. Šikovná balónová metla sa postará o pevný sneh z bielkov, nadýchané krémy aj perfektne tuhú šľahačku.

Umývačky

14 sád riadu

Ešte viac čistého riadu na jedno umytie. Vďaka lepšiemu využitiu vnútorného priestoru umyjú nové umývačky Beko až 14 sád riadu. To je nielen rýchlejšie, ale tiež úspornejšie riešenie pre váš domáci rozpočet.

15 súprav riadu

Viac čistého riadu súčasne. Vylepšili sme vnútorné usporiadanie umývačiek a teraz sa do nich zmestí až 15 súprav riadu naraz. A to vám ušetrí ako čas, tak aj peniaze za energie.

AquaIntense®

Umyje aj najpripečenejšie zvyšky. Umývačky Beko so špeciálnym umývacím ramenom AquaIntense® umyjú aj najpripečenejšie zvyšky. Prídavné rameno AquaIntense® umýva 5x účinnejšie než program Intensive 70, takže odpadá namáhavé drhnutie a namáčanie na dlhé hodiny, umývačka to zvládne za vás.

AquaStop

Plávajte radšej v mori ako doma. S hadicou AquaStop sa nemusíte báť, že by pri nehode umývačka vytopila vašu kuchyňu. Pokiaľ by došlo k porušeniu hadice, jej ventil zastaví prívod vody, takže kľudne pustite umývačku a vyrazte k moru!

Auto program

Program, ktorý umýva podľa znečistenia riadu. Pokiaľ si nie ste istí, aký umývací program by sa práve hodil, pustite program Auto. Inteligentné senzory umývačky vyhodnotia, ako veľmi je riad špinavý, a podľa toho zvolí teplotu umývania, množstvo vody a dĺžku programu. Ušetrí vám tak nielen rozhodovanie, ale aj nejaké to euro za energie.

AutoDose

Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačky Beko s automatickým dávkovaním AutoDose samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

Automatické otvorenie dverí

Otvorí si sama, aby para mohla von. Keď ostane umývačka zatvorená, vznikajúca vlhkosť v nej nemá kam ísť a riad tak môže byť mokrý. S automatickým otvorením dverí po skončení umývania unikne prebytočná vlhkosť von a ani nie je treba čakať na skončenie programu.

Corner Intense

Dočiahne na všetky taniere. Špeciálne rameno Corner Intense je navrhnuté tak, aby pri umývaní dočiahlo do všetkých kútov umývačky. Riad sa umyje omnoho lepšie, nech už je umiestnený kdekoľvek, a v rohoch umývačky nezostanú nečistoty.

Direct Access

Rýchla voľba programov bez preklikávania. Nové ovládanie umývačiek Beko je jednoduché a rýchle. Jednoducho zvolíte program, ktorý chcete spustiť, zaklapnete umývačku a tá sa pustí do práce. Zbohom, úmorné klikanie!

EnergyHero

Myslíme na životné prostredie a vašu peňaženku. Umývačky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Kombinácia ProSmart™ invertorového motora, vysoko účinného čerpadla a systému ohrievania a sušenia je kľúčom k nižším nákladom na umývanie, ale aj k rešpektu k životnému prostrediu.

EverClean™ filter

Konečne umývačka, ktorá sa čistí sama. Prečo si pridávať starosti s čistením filtra, keď môžete mať umývačku Beko so samočistiacim filtrom EverClean™! Ten je vybavený špeciálnou tryskou, ktorá ho pri každom programe vysokým tlakom prečistí, takže umývačka zostáva čistá a bez zápachu a výsledok umývania je vždy perfektný.

Fast+

Rýchle umývanie, keď je návšteva za dverami. Prídavná funkcia Fast+ dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne. Ušetrí tak dlhé čakanie na čisté poháre, keď sa už návšteva vyzúva v predsieni.

FlexFit™ pánty dvierok

Pre dokonalý vzhľad kuchyne. Nielen perfekcionistom môže vadiť nepekný výrez v linke pod umývačkou riadu. Z toho dôvodu máme pánty FlexFit™, ktorým stačia len 3 mm medzi linkou a dvierkami. Nemusíte preto kaziť celkový vzhľad linky, s FlexFit™ pántami všetko perfektne funguje a vyzerá aj bez výrezu.

Flexi príborová priehradka

Príborová priehradka, ktorú možno zväčšiť. Naša flexibilná príborová priehradka uvoľní miesto v spodnom koši, ale zároveň je možné nastaviť jej veľkosť podľa potreby. Keď je príborov a drobného riadu veľa, môžete ju roztiahnuť kľudne aj na celú šírku umývačky. Keď sú zas v hornom koši väčšie kusy riadu, dá sa ju zmenšiť. Jednoducho sa prispôsobí danej situácii.

GlassShield®

Poháre stále ako nové. Pripite si krištáľovo lesklými pohármi umytými v umývačke Beko. Unikátna technológia GlassShield® oplachuje riad nezmäkčenou vodou, čo predlžuje životnosť skla, zamedzuje jeho korózii, zašednutiu a poškrabaniu. Tak na zdravie!

HomeWhiz

Chytré ovládanie na umývanie na diaľku. Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho chytrého telefónu a spárovať ju s umývačkou Beko. A potom už môžete začať umývať, aj keď ste práve mimo domu, alebo cez aplikáciu stiahnuť ďalšie umývacie programy.

Inner Clean

Program pre čistú a spoľahlivú umývačku. Program InnerClean je navrhnutý tak, aby sa dobre postaral o čistotu samotnej umývačky. Vďaka teplote 73 °C a dlhej dobe umývania bude umývačka perfektne čistá a naďalej spoľahlivá.

Inovovaný zásobník

Lepší zásobník, ktorý sa len tak nezasekne. Nový spôsob otvárania zásobníka umývačiek Beko je kľúčom k ideálnemu dávkovaniu umývacích prostriedkov. Nikdy sa vám tak nestane, že po otvorení umývačky nájdete zaseknutú tabletu alebo nerozpustený umývací prostriedok.

IonGuard®

Nezapácha ani po niekoľkých dňoch. Poznáte ten nepríjemný pach, ktorý vám udrie do nosa, keď otvoríte umývačku so špinavým riadom? Tak to sa vám nestane s umývačkami Beko s technológiou IonGuard®. Zabudovaný ionizér totiž neutralizuje ióny zápachu, takže môžete umývačku napĺňať niekoľko dní a stále nebude zapáchať.

Kôš Acrobat

Kôš, ktorý nastavíte, aj keď je plný riadu. Nepreskladávajte plnú umývačku zakaždým, keď sa do nej niečo nezmestí. Kôš Acrobat môžete jednoducho nastaviť do troch výškových polôh a to aj vtedy, keď je po okraj naplnený riadom.

Kôš SmoothMotion™

Ľahko s plným rovnako ako s prázdnym. Rachotenie ponechajte cestám druhej triedy a s košom umývačky Beko si užite pohodlnú jazdu. S novým uložením pojazdov a guličkovými ložiskami je manipulácia so stredným košom bezpečná a pohodlná, aj keď je plný riadu.

LED signalizácia prevádzky na podlahu

Elegantne ukáže, či umýva. Jednotný dizajn kuchyne s plne integrovanou umývačkou je pekná vec, ale ako poznať, či umývačka práve neumýva? LED signalizácia prevádzky na podlahu je ideálne riešenie. Viete, kedy umývačku neotvárať, a zároveň neruší pekný dizajn kuchynskej linky.

Materiál šetrný k sklu

Poháre ako v bavlnke. Do umývačky Beko môžete dať bez obáv aj krehké vínové poháre. Materiál, z ktorého sú koše vyrobené je šetrný k sklu, takže sa nemusíte báť jeho poškrabania alebo dokonca rozbitia.

Posuvný kôš na príbory

Vidličky, lyžičky, nože!. Pokiaľ potrebujete umyť viac tanierov alebo veľký hrniec, nič vám nebude stáť v ceste, a to ani kôš na príbory. Vďaka možnosti posunutia alebo jeho úplného vybratia tak získate priestor, aký práve potrebujete.

Príborová priehradka

Tretí kôš na príbory a drobné riady. Horná príborová priehradka je skvelým pomocníkom, ktorý uvoľní miesto v spodnom koši. Vďaka vlastnému ostre2ovaniu sú príbory vždy čisté a spodný kôš je voľný napríklad na hrnce z prípravy nedeľného obeda.

ProSmart™ invertorový motor

Dlhá životnosť a nízke náklady. Síce má ProSmart™ invertorový motor zložitý názov, ale dôvod, prečo ho umývačky Beko majú, je jednoduchý - nízka spotreba, nízka hlučnosť a dlhá životnosť. Myslíme tak na vašu peňaženku aj životné prostredie.

Quick&Clean™

Za 58 minút umyté aj usušené. Plnohodnotný program, ktorý za 58 minút umyje a usuší plnú umývačku riadu nie je sen, ale realita umývačiek Beko. Nečakajte zbytočne dlho, keď do hodinky môžete mať čistý riad pripravený na servírovanie!

Quick&Shine™

Za 58 minút umyté aj usušené. Plnohodnotný program, ktorý za 58 minút umyje a usuší plnú umývačku riadu nie je sen, ale realita umývačiek Beko. Nečakajte zbytočne dlho, keď do hodinky môžete mať čistý riad pripravený na servírovanie!

Robustné umývacie rameno

Poriadne rameno pre lepší výsledok umývania. Poriadne spodné umývacie rameno si poradí aj so zašpinenými hrncami. Vďaka efektívnejšiemu ostrekovaniu tak bude výsledok umývania vždy na jednotku.

SelFit™ pánty dvierok

Jednoduchá inštalácia bez montovania. Väčšinu umývačiek ide buď úplne otvoriť alebo zavrieť. Dvere umývačiek Beko s pántom SelFit™ držia v tej polohe, do ktorej ste umývačku otvorili, a to aj keď na ne primontujete až 6 kg dvierka. Všetko bez akéhokoľvek montovania. Jednoducho držia.

Sklopné držiaky riadu

Prispôsobí sa riadu jednoducho a hneď. Raz potrebujete umyť veľa tanierov, inokedy zas veľké hrnce. Preto majú umývačky Beko sklopné držiaky riadu. Jednoducho ich jednou rukou upravíte tak, ako práve potrebujete, a druhou už môžete vkladať riad.

SlideFit pánty dverí

Pri sokli zastávame minimalizmus. Vďaka kĺznym pántom SlideFit sú vonkajšie dvierka umývačky pohyblivé, takže sa pri otvorení vysunú po dvierkach umývačky. Môžu tak mať väčší presah a celkový vzhľad kuchyne nenarušuje vysoký sokel.

TrayWash™

Špeciálne držiaky na umytie viacerých plechov. Drhnúť plechy ručne je otrava, navyše sa do drezu nikdy poriadne nezmestia. Ale kam sa zmestia, sú umývačky Beko. So špeciálnymi držiakmi plechov tak umyjete až tri plechy naraz, zatiaľ čo budete pripravovať cesto na ďalší koláč.

Ultimate Glass Care

Šetrná starostlivosť o sklenené riady. Bojíte sa dávať krehké sklo do umývačky riadu? Nebojte. V umývačkách Beko kombinujeme chytré technológie a funkcie, ale aj usporiadanie umývacích košov tak, aby bolo umývanie šetrné a vaše poháre vyzerali stále ako nové bez najmenšieho škrabnutia.

Variabilné vnútorné usporiadanie

Prispôsobte umývačku svojmu riadu. Naplníte umývačku, chcete zasunúť kôš, ale riad musíte preskladať, pretože sa tam nezmestí. Tento scenár sa našťastie s umývačkou Beko nekoná. V jej výbave totiž nájdete kôš Acrobat, ktorý je výškovo nastaviteľný až do troch polôh, aj keď je plný riadu, flexibilnú príborovú priehradku s vlastným umývacím ramenom, sklopné držiaky riadu i držiaky plechov a dlhého kuchynského náradia.

Vakuový mixér

Mixovanie bez prístupu vzduchu

Žiadný vzduch = množstvo vitamínov. Pripravte si smoothie, za ktoré vám vaše zdravie poďakuje. Vďaka mixovaniu bez prístupu vzduchu nedochádza k oxicácii živín, takže má pripravený nápoj viac vitamínov, nutričných hodnôt a lepšiu chuť aj lákavejšiu farbu.

Varné dosky

AutoCook

Varí, praží a ohrieva za vás. Pripravte hrniec s obsahom na varnú dosku, zvoľte funkciu AutoCook, vyberte, či chcete pomaly variť, vyprážať, alebo len udržať teplotu uvareného jedla, a o nič ďalšie sa už starať nemusíte. Doska Beko to postráži za vás.

Bezpečnostné prvky

Bezpečnosť na prvom mieste. Varné dosky môžu byť zdrojom nepríjemných úrazov, preto sú dosky Beko vybavené sériou bezpečnostných funkcií. Symbol "H" na displeji po varení ukáže, kedy ešte nie je bezpečné dotýkať sa varnej dosky, pretože je horúca. Detský zámok zase ochráni ovládanie pred zvedavými prstíkmi detí a ochrana proti pretečeniu sama vypne dosku, akonáhle sa dostane varené jedlo na jej ovládanie. Okrem toho majú všetky varné dosky ochranu proti poškodeniu elektrickým prúdom, proti prepätiu a podpätiu a taktiež tepelnú poistku.

Booster

Maximálny výkon počas chvíľky. Rozpáľte to v priebehu chvíľky s rýchlym ohrevom Booster. Pri jeho zapnutí dosiahne varná zóna maximálny výkon za krátku chvíľku, takže bude hneď pripravená na varenie a vy nemusíte čakať.

Direct Access

Rýchle a pohodlné ovládanie napriamo. Občas je to v kuchyni poriadny zhon a človek nevie čo skôr, nie ešte niečo preklikávať na varnej doske. Preto je tu priame ovládanie Direct Access. Každá varná zóna má svoj ovládací panel, takže sa dá ľahko a rýchlo nastaviť na požadovanú teplotu bez ďalších medzikrokov.

EasyFit

Nešróbujte, nevŕtajte, iba zacvaknite. Jednoduchá inštalácia EasyFit nevyžaduje žiadne ďalšie vŕtanie a šróbovanie do kuchynskej linky. Stačí len výrez, do ktorého dosku zacvaknete a máte to.

EasyPlug

Jednoducho len zapojíte do zásuvky 230V a varíte. Krok číslo jedna, vybaľte varnú dosku. Krok číslo dva, zapojte varnú dosku do zásuvky. Krok číslo tri, varte, čo vám hrdlo ráči! So zapojením EasyPlug nemusíte riešiť elektroinštalatéra, postačí vám zásuvka a varná doska Beko.

IndyFlex®

Doska, na ktorej uvaríte aj v pekáči. Varná zóna IndyFlex® ponúka ideálny priestor na varenie v akokoľvek veľkých hrncoch. Pokiaľ nestačí jedna varná zóna, dajú sa dve zlúčiť do jednej veľkej, takže môžete variť hoci aj v pekáči, a ešte ušetriť čas a elektrinu.

IndyFlex+®

Doska, ktorá sa prispôsobí vašim hrncom. Vytvorte si taký priestor na varenie, aký práve potrebujete. Od 8 menších zón až po 2 veľké. S IndyFlex+® nastavíte veľkosť varných zón podľa vašich hrncov a pekáčov, takže ušetríte energiu aj čas potrebný na varenie.

Nastavenie plameňa

Aby ste varili nielen na jednotku. Ako zopakovať postup varenia jedla, ktoré sa vám minule tak podarilo? S nastavením plameňa u plynových dosiek Beko. Vďaka tomu budete presne vedieť, na akú úroveň ste čo varili, takže budete môcť svoj kuchársky úspech bez problémov zopakovať.

Pamäť teploty

Udrží vaše nastavenie v pamäti. Každý máme obľúbené jedlá, ktoré varíme častejšie, tak prečo si ich prípravu nezjednodušiť s varnými doskami Beko a ich pamäťou. Tá si zapamätá, ako dlho a na aký výkon jedlo pripravujete, a nabudúce uvarí vaše obľúbené jedlo prakticky za vás.

Poistka proti zhasnutiu plameňa a integrované zapaľovanie

Poistili sme vašu bezpečnosť. Všetky naše plynové dosky Beko sú vybavené poistkou proti zhasnutiu plameňa. To znamená, že sa nemôže stať, že plyn bude unikať bez horenia plameňa, pretože sa jeho prívod hneď zastaví. A pre pohodlnú obsluhu sú plynové dosky Beko vybavené taktiež integrovaným zapaľovaním.

Senzorové posuvné ovládanie

Jednoduchšie ovládanie bez klikania. S posuvným dotykovým ovládaním nemusíte zvyšovať teplotu ohrevu po jednej úrovni a klikať do zbláznenia. Stačí len prejsť prstom po senzore a zastaviť sa na jednej z 19 úrovní ohrevu, ktorú práve vaše jedlo potrebuje.

Stop & Go™

Odskočte si pohodlne od varenia. Ste naplno v procese varenia a nečakane začne zvoniť telefón. Čo teraz? So Stop&Go™ jedným dotykom pozastavíte ohrev na všetkých varných zónach a dotykom toho istého tlačítka ho potom zas obnovíte presne tam, kde ste ho prerušili. Pohodlne, rýchlo, bez spálenín a prenastavovania.

WOK

Rozpáľte to s WOK horákom. S WOK horákom varných dosiek Beko budete majstri nielen ázijskej kuchyne. Vysoký výkon horáka zaistí rýchlu prípravu jedla bez straty nutričných hodnôt, a vďaka trom radom plameňa je teplo dodávané rovnomerne po celom spodku panvice.

Vstavané mikrovlnky

Automatické programy

Iba nastavíte hmotnosť jedla a uvarí už sama. S automatickým programom mikrovlniek Beko stačí len nastaviť hmotnosť jedla. O samotné varenie sa už postará sama, takže chutný výsledok zvládne skutočne každý.

Gril

Chrumkavé ako z teplovzdušnej rúry. Aj z mikrovlnky môžete vytiahnuť dokonale chrumkavé pečené mäso. Stačí len nastaviť gril. Alebo nastavte kombináciu ohrevu a následného grilovania a užite si chrumkavé kurča zo včera, bude chutiť ako práve upečené.

Rozmrazovanie

Rozmrazujte správne. Ako dobre rozmraziť a pritom neuvariť? Nastavte hmotnosť jedla a mikrovlnka už zvyšok vyrieši za vás tak, aby ste jedlo vytiahli v ideálnej konzistencii pre ďalšiu prípravu. A pokiaľ viete, ako dlho sa má jedlo rozmrazovať, nastavte čas rozmrazovania a mikrovlnka vás poslúchne.

Rýchly ohrev

Zohriate jedlo bez dlhého čakania. Neprepínajte, nenastavujte, iba vložte jedlo a uveďte dĺžku ohrevu. Mikrovlnka si sama nastaví 100 % výkon, takže vaše jedlo bude za okamih ohriate tak, ako máte radi.

Varenie vo viacerých krokoch

Vložte zmrazené jedlo a vyberte hotové. Neprerušujte svoj obľúbený seriál kvôli prenastavovaniu mikrovlnky. Vložte do nej zmrazené jedlo, zvoľte rozmrazovanie, pridajte k nemu ohrev, spustite a pohodlne sa usaďte. Mikrovlnka medzitým šetrne pokrm rozmrazí a rovnomerne prehreje tak, aby bol hotový, keď skončí váš televízny program. Taktiež máte možnosť kombinovať napríklad aj ohrev a gril - odporúčajú všetci milovníci chrumkavej kôrky!

Vysávače

Bezsáčkový vysávač

Bez sáčku, bez starostí. Bezsáčkový vysávač je jednoducho pohoda. Nemusíte zháňať sáčky alebo sa báť, že ich časom nezoženiete, pretože sa daný typ prestane vyrábať. Jednoducho v kľude vysypete zásobník a je to.

Bohaté príslušenstvo

Vyupratuje každý kút. Guľatá či plochá hubica, hubice na parkety a hubice na štrbiny za nábytkom. To je bohaté príslušenstvo vysávačov Beko, vďaka ktorému bude upratovanie celej domácnosti hotové raz dva.

Dosah až 10 m

Rekordman na 10 metrov. Dostatočne dlhý kábel zaručuje dosah až 10 metrov, a tým aj rýchle upratanie bez obmedzení. Nemusíte tak neustále prepájať kábel do bližšej zásuvky, dostanete sa do každého rohu a upratovanie je rýchlejšie hotové.

Dva HEPA filtre

Dva sú viac než jeden. Istota je istota, preto sú niektoré vysávače Beko vybavené rovno dvoma HEPA filtrami. Vďaka ním sa precízne zachytí aj veľmi jemný prach, a vy sa tak môžete zhlboka nadýchnuť čistého vzduchu.

Filter HEPA 13

Čistý vzduch bez alergénov. Vďaka filtru HEPA 13 dokážu vysávače Beko zachytiť aj jemné prachové častice a peľ. Sú tak ideálnym pomocníkom pri upratovaní domácností, v ktorých býva alergik.

Indikácia naplnenia nádoby

Sám si povie, kedy potrebuje vysypať. Indikátor naplneného zásobníka je kľúčom k dokonalému fungovaniu vysávača. Sám zahlási, kedy je zásobník plný, takže nemusíte kontrolovať, či už je čas na vysypanie.

Kompaktné rozmery

Zaparkujete ho kamkoľvek. Pod posteľ, do kumbálu alebo za dvere. Všade tam môžete uskladniť vysávač Beko vďaka jeho kompaktným rozmerom a rozlúčiť sa s prekážkovou dráhou v izbe.

Miniturbo kefa

Macher na omrvinky v koberci. Miniturbo kefa je pracant, ktorý odstráni aj zadupané omrvinky v koberci. Vďaka pohyblivej kefe v hlavici a efektívnemu odsávaniu hravo upracete po detskom vyvádzaní aj po veľkej párty.

Perform Cyclone

Tornádo pre tichšiu prevádzku. Vysávače Beko využívajú speciálny vír vzduchu, ktorý by sa dal prirovnať k tornádu, ktoré ale neničí. Naopak, omnoho efektívnejšie zachytáva viac nečistôt a zaručuje tichšiu prevádzku pri vysávaní.