Aké technológie Beko prináša?

Zistite, v čom sú spotrebiče Beko výnimočné.

ikona

Program Beko BabyProtect pre práčky, sušičky a umývačky

Tento program v práčkach svojou skladbou zaistí dokonalé vypranie bielizne nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu. Vyššia teplota zlikviduje všetky baktérie. Intenzívne plákanie dokonale odstráni zbytky pracích prostredkov či aviváže. Špeciálne senzory, strážiace teplotu i vlhkosť v sušičke bielizne, potom pomôžu aj pri dosiahnutí dokonalého výsledku sušenia bielizne. V umývačkách riadu, vďaka prepojeniu intenzívneho umývania a oplachovania riadu horúcou vodou, je zaistená dokonalá hygiéna pre detské príbory či kojenecké fľaštičky.

ikona

Active DUAL COOLING Systém pre chladničky

Moderná chladiaca technológia, ktorá poskytuje ideálnu úroveň vlhkosti a teploty a zaisťuje tie nejlepšie podmienky pre uchovánie potravín. Vďaka oddelenému systému chladenia a cirkulácie vzduchu v chladničke a mrazničke zostávajú potraviny dlhšie čerstvé a zároveň sa nemiešajú ich pachy a vône.

ikona

PET systém pre práčky

Špeciálne pripravená funkcia pre chovateľov domácich miláčikov. Poznáme starosti majiteľov domácích zvierat pri praní a čistení oblečenia. Funkcia PHR u výrobkov Beko je pripravená tak, aby zaistila dokonalé odstraňovanie zvieracej srsti z bielizne.

ikona

NO FROST Systém pre chladničky

No Frost systém eliminuje vytváranie námrazy vo vnútri chladničky, čo znamená, že spotřebič nie je treba odmrazovať. Tento systém nielen umožňuje bezproblémové a jednoduché používanie spotrebiča, ale tiež zaisťuje správnu teplotu pre skladovaní potravín.