Obľúbené 0 Porovnanie 0

Odteraz rieši bielizeň sušička Beko

Sú dve cesty, ako byť v suchu: sušiak alebo sušička

Ako môžu vyzerať bežné situácie so sušiakom a ako sa zmení so sušičkou Beko?

SO SUŠIAKOM:

 1. Hory oblečenia po dovolenke. Dovolenka, konečne čas, kedy môžete odpočívať od každodenného stereotypu. Ako potom ale bolí návrat, keď vás čaká pranie plných kufrov špinavého oblečenia! Človek aby si bral deň dovolenky navyše, aby zvládol maratón vešania a únavného žehlenia.
 2. Oblečenie je napáchnuté. Pochvala za výbornú večeru vždy poteší. Asi aj preto máte jej chuť stále v ústach a zdá sa vám, že príjemná vôňa vás doprevádza na každom kroku. Ale ona skutočne doprevádza, ale bohužiaľ na košeli, ktorá sa jej včera zúčastnila na sušiaku tiež.
 3. Deti, to je pranie každý deň. Deti sú radosť, ktorá nám ale dáva občas pekne zabrať. Do každej hry, zábavy a jedla idú po hlave a niekedy až doslova. Niet divu, že potom človek nevie, či skôr vešať bielizeň, dávať špinavú do práčky, alebo žehliť to suché.
 4. Plné chlpov a alergénov. Mať štvornohého miláčika je radosť, ktorá ale znamená chlpy úplne všade. A to nielen po výlete pod sušiakom plným obleenia alebo nadšenom privítání, keď ste práve v tmavom svetri.
 5. Prekážajúcí sušiak. Chcete sa dostať na poličku po knižku, je tam sušiak. Chcete otvoriť okno, je tam sušiak. Chcete upratať, zas vadí sušiak. Niet divu. Minimálne dva metre na dĺžku a metre na šírku skrátka zavadzia všade.
 6. Špinavé oblečenie po tábore. To, s akým nadšením sa deti vrhajú do všetkých táborových hier a pomáhajú babičke so zaváraním, potom často vidíme na ich oblečení. Nás rodičov potom čaká suvenír v podobe kufra plného zablateného oblečenia a podľa farieb trička poznáme, koľko ovocia sa tentokrát urodilo. Chvíľu odpočinku tak vystrieda víkend strávený vešaním a žehlením.
 7. Dlhé schnutie bielizne. Je krásne slnečné ráno a napriek tomu prídete večer zmoknutí, pretože kto by si pri modrej oblohe bral dáždnik. A práve to schytala košeľa, ktorá vás mala doprevádzať aj dnes na večeru.

SO SUŠIČKOU BEKO:

 1. Bielizeň po dovolenke bez práce. Skúste si predstaviť, že sa vrátite z dovolenky a bielizeň nemusíte riešiť. So sušičkou Beko len vložíte vyprané oblečenie do sušičky, stlačíte gombík a už za niečo okolo hodinky a pol môže ísť oblečenie rovno do skrine A bez žehlenia.
 2. Voňavé, aj keď varíte. Nielenže odevy na sušiaku pomalšie schnú, ale tiež zachytáva všetky pachy z okolia. Výsledok má tak k voňavému oblečeniu ďaleko. So sušičkou Beko ale môžete prať, aj keď je v pláne kulinársky večer. Z mokrého oblečenia tak máte rovno suché, nadýchané a voňavé.
 3. Rodinný pomocník. So sušičkou Beko budete mať hneď o niekoľko starostí menej, pretože výrazne urýchli pranie oblečenia, ktoré je predovšetkým s malými deťmi na dennom programe. Z 24 hodinového sušenia na věšiaku totiž urobí 2 hodiny, a to bez vešania a žehlenia.
 4. Čisté šatstvo bez alergénov. Chlpy z domácich miláčikov často neodstráni ani práčka. Sušička Beko oblečenie nielen vysuší, ale tiež z neho odstráni všetky chlpy a ďalšie alergény ako sú peľ a prach, ktoré sa na odevy chytajú pri sušení. Je preto ideálnym spôsobom, ako na čisté oblečenie pre alergiky a majiteľov štvornohých kamarátov.
 5. Sušičku dáte kamkoľvek. Oproti sušiaku zaberá sušička Beko priestor iba 60 x 60 cm a alebo dokonca žiadny, keď ju umiestnite na práčku. Na jej sprevádzkovanie vám stačí iba zásuvka, pretože pripojenie na odpad nie je nutnosťou. A pokiaľ by vám vadil smer otvárania dvierok, tak aj ten sa dá otočiť.
 6. Všetko suché, vrátane topánok. Nedeste sa kopcov bielizne, ani mokrých topánok. Sušička Beko vás ušetrí vešania a čakania, kým bude šatstvo suché a sušiak voľný na ďalšiu várku. Vďaka držiaku na topánky tiež usuší mokré tenisky, ktoré tak budú pripravené na ďalšie dobrodružstvá.
 7. V suchu počas chvíľky. So sušičkou Beko jte v suchu v priebehu chvíľky. Na rozdiel od krátkych programov iných sušičiek dbá na energetickú spotrebu aj pri kratších programoch. Nie nadarmo sú sušičky Beko najpredávanejšími sušičkami v daždivom Anglicku.

Pozrite sa, čo všetko sušičky Beko dokážu na chcisusicku.cz.