Obľúbené 0 Porovnanie 0

Programy sušenia pre vašu bielizeň

Pre kľudný spánok a suché košele

Odštartujte deň s dokonale čistou a mäkučkou košeľou vďaka nočnému programu sušičiek Beko, ktorý je až o 50 % tichší než štandardné programy. Môžete si tak užiť nerušený spánok a aj spokojné susedské vzťahy.

Riešenie pre deti aj alergikov

Program BabyProtect je zárukou hygienicky čistého oblečenia. Je ideálny na sušenie detského oblečenia a oblečenia pre alergikov, ktoré dokonale zbaví všetkých mikroorganizmov, prachu a chlpov.

Program nielen na spodnú bielizeň

Program Jemné je zárukou šetrného sušenia nielen spodnej bielizne. Pomalšie točenie bubna a nižšia teplota sušenia zaručuje perfektnú starostlivosť aj o blúzky a šaty.

Športové oblečenie do sušičky?

Aj funkčné a športové oblečenie môžete usušiť v sušičke Beko! Program Sport šetrne usuší športové odevy a pritom zachová ich vlastnosti ako je priedušnosť či nepremokavosť.

Košele stále ako nové

Program Košele sušičiek Beko predlužuje životnosť vašich obľúbených košieľ. Je navrhnutý tak, aby chránil tkaninu pred zničením, pokrčením a vyblednutím farby.

Čisté šaty za hodinu na sebe – Práčka + sušička Beko

Práčka a sušička Beko sú ideálny pár pre najrýchejšie čisté a suché oblečenie. Napríklad s pracím programom Xpress Super Short a sušiacim programom Expres môžete mať svoje obľúbené šaty čisté a suché už za 63 minút!

 

Pozrite sa, čo ďalšie sušičky Beko dokážu na chcisusicku.cz.