Obľúbené 0 Porovnanie 0

Technológie sušičiek, ktoré pracujú za vás

Rýchlo a úsporne ide dokopy

Sušičky Beko sú vybavené senzormi sušenia, ktoré snímají vlhkosť bielizne, na základe ktorej je upravená dĺžka programu. Nemôže sa tak stať, že sa suché odevy budú v sušičke presušovať a váš účet za elektrinu neúmerne narastať.

Šetrná k oblečeniu aj peňaženke

Pokiaľ vás v obstaraní si sušičky brzdí jej energetická náročnosť, tak už nemusí. Väčšina sušičiek Beko má úsporné tepelné čerpadlo s veľmi malou spotrebou energie, takže je šetrná nielen k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu.

Usuší všetko, aj obľúbený sveter

Sušičky Beko sú navrhnuté tak, aby bol výsledok sušenia vždy dokonalý a bez poškodenia akéhokoľvek druhu oblečenia. Dôkazom je certifikácia Woolmark® Apparel Care, ktorá je zárukou tej najlepšej starostlivosti o hebkosť vlnených svetrov.

Menej je viac, a v kúpeľni obzvlášť

Získajte viac miesta v kúpeľni vďaka sušičke Beko s hĺbkou o 10 % menšou v porovnaní s bežnými sušičkami. Sušičky Beko využívajú technológiu Volumaxx™, a tak sa vojdú lepšie do každej kúpeľne.

Dvierka, ktoré sa prispôsobia

Prispôsobte si sušičku tak ako potrebujete. Sušičky Beko majú otočné otváranie dverí, takže ich môžete dať tam, kam chcete bez ohľadu na to, kam sa dvierka otvárajú.

Čisté šaty za hodinu na sebe – Práčka + sušička Beko

Práčka a sušička Beko sú ideálny pár pre najrýchlejšie čisté a suché oblečenie. Napríklad s pracím programom Xpress Super Short a sušiacim programom Expres môžete mať svoje obľúbené šaty čisté a suché už za 63 minút!

 

Pozrite sa, čo ďalšie sušičky Beko dokážu na chcisusicku.cz.