Obľúbené 0 Porovnanie 0

Test práčky a sušičky Beko na Rally Dakar

Ako obstoja práčka a sušička Beko v tak náročnom preteku ako je Rally Dakar, sme otestovali s popredným českým automobilovým pretekárom Martinom Prokopom. 

Rally Dakar je legendárnym závodom terénnych automobilov, motocyklov, štvorkoliek a kamiónov, ktorý je pre svoju náročnosť trate považovaný za jeden z najťažších. Pre Martina Prokopa to bol tento rok už tretí ročník a darilo sa mu skvele. Obsadil celkovo siedme miesto a sme radi, že sme mohli priložiť ruku k dielu aspoň v zázemí sprievodného vozidla, kde sme s našou práčkou a sušičkou vytvorili zónu pre čistú kombinézu počas chvíľky.

Práčka a sušička Beko tak v sprievodnom vozidle Martinovho tímu zvládli absolvovať takmer 9000 km cez náročný terén Peru, Bolívie a Argentíny a vo chvíľach odpočinku sa v tábore postarali o čistotu pretekárskych kombinéz a oblečenia celého tímu. Celú dobu záprahu zvládli na jednotku a spolu s Martinom v poriadku prešli cieľovou páskou v argentínskej Córdobe.

Pokiaľ teda váhate, či spotrebiče Beko zvládnu pretek každého dňa, nemusíte mať obavy. Obstáli aj v extrémnom teste ako je Rally Dakar, takže budú iste vernými pomocníkmi pre čisté a suché prádlo bez starostí aj u vás doma.