Obľúbené 0 Porovnanie 0

Nerobte prácu za umývačku...

...keď existujú umývačky Beko, ich programy a technológie.

 

Maximálne prispôsobenie vášmu riadu

Nové umývačky Beko vás prekvapia svojou variabilitou. Vďaka lepšiemu usporiadaniu umyjú súčasne až 14 súprav riadu a poradia si aj s plechmi a veľkými hrncami. V priebehu chvíľky môžete upraviť rozloženie košov či príborovej priehradky tak, ako práve potrebujete, a dokonca nastaviť výšku stredného koša, aj keď je plný riadu. Jednoducho na mieru, podľa vašich potrieb, ľahko a pohodlne.

 

Viac riadu – zvládne až 14 súprav riadu naraz. Vďaka lepšiemu využitiu vnútorného priestoru umyjú umývačky Beko až 14 súprav riadu. To je nielen rýchlejšie, ale tiež úspornejšie riešenie pre váš domáci rozpočet.

Kôš Acrobat – nastaviteľný, aj keď je plný riadu. Stredný kôš Acrobat má tri úrovne nastavenia výšky, a to aj keď je plný riadu. Takže aj na poslednú chvíľu ho prispôsobíte bez zdĺhavého preskladávania riadu.

Držiaky na plechy – na umývanie niekoľkých plechov naraz. Pokiaľ radi pečiete, určite uvítate možnosť umývania viacerých plechov súčasne. Vďaka sklopným držiakom na plechy to nie je žiadny problém, a navyše ušetríte čas a energiu.

Flexi priehradka – príborová priehradka, ktorú možno zväčšiť. S flexi príborovou priehradkou umyjete príbory po nedeľnej hostine aj šálky na espresso. Veľkou výhodou je možnosť nastavenia šírky až do piatich polôh.

Posuvný košík – vidličky, lyžičky, nože! Pokiaľ potrebujete umyť viac tanierov alebo veľký hrniec, nič vám nebude stáť v ceste, a to ani kôš na príbory. Vďaka možnosti posunutia alebo jeho uplného vybratia tak získate priestor, aký práve potrebujete.

Sklopné držiaky – jednoduché nastavenie podľa riadu. Raz potrebujete umyť veľa tanierov, inokedy zas veľké hrnce, a preto majú umývačky Beko sklopné držiaky riadu. Jednoducho ich jednou rukou upravíte ako práve potrebujete, a druhou už môžete vkladať riad.

Vylepšený zásobník – inovovaný zásobník pre jednoduchšie použitie. Nový spôsob otvárania zásobníka umývačiek Beko je kľúčom k ideálnemu dávkovaniu umývacích prostriedkov. Nikdy sa vám tak nestane, že po otvorení umývačky nájdete zaseknutú tabletu alebo nerozpustený umývací prášok.

Robustné rameno – lepšie umývanie vďaka robustnému ramenu. Poriadne spodné umývacie rameno si poradí aj so zašpinenými hrncami. Vďaka efektívnejšiemu ostrekovaniu tak bude výsledok umývania vždy na jednotku.

 

Umyje tie najšpinavšie hrnčeky a hrnce

Lepším vnútorným usporiadaním to nekončí. Nové umývačky Beko teraz zvládnu umyť aj najpripečenejšie zvyšky vďaka umývaciemu ramenu AquaIntense®. K skvelým výsledkom umývania taktiež prispieva samočistiaci filter EverClean™ či špeciálny program na jej vyčistenie. Pre uponáhľané chvíle je zas nedoceniteľným pomocníkom program Quick&Clean™, ktorý umyje a usuší plnú umývačku za rekordných 58 minút. A pre tých, ktorí si lámu hlavu nad tým, aký program je práve najlepší, je tu program Auto. Nové umývačky Beko sú jednoducho pre každého a pre každú situáciu.

 

Najčistejší riad bez predmývania a drhnutia. Špeciálne umývacie rameno AquaIntense® umyje vďaka vysokému tlaku vody a intenzívnejšiemu umývaniu aj tie najšpinavšie hrnce a panvice. A s 5-krát vyššou účinnosťou v porovnaní s programom Intensive 70.

Dlhá životnosť a záruka 10 rokov. ProSmart™ invertorový motor je zárukou nízkej spotreby a nehlučnej prevádzky umývačky po celý váš život. Ako dôkaz, že skutočne vydržia, poskytujeme na ne záruku 10 rokov.

Perfektný vzhľad bez zložitého nastavovania. SelFit™ a FlexFit™ pánty znamenajú zabudovanie umývačky bez problémov. SelFit™ pánty sú samovyvažovacie až do 9 kg a s pántmi FlexFit™ zas nemusíte vyrezávať sokel. Všetko tak perfektne funguje aj vyzerá, a to bez zložitého nastavovania.

Program navyše, ktorý vypulíruje umývačku. Séria umývačiek Beko má k svojim umývacím programom ešte navyše program InnerClean. Ten je určený na dôsledné vyčistenie umývačky aj v miestach, kam ľudská ruka nedočiahne. Vďaka nemu je potom váš riad bez chybičky čistý.

Riad neriešte, na to je program Auto. Predstavte si, že nemusíte riešiť, ako veľmi je riad špinavý a aký program by bol najvhodnejší. Jednoducho stlačíte jedno tlačítko a umývačka to už vyrieši za vás. Zoznámte sa, program Auto.

Umyté aj usušené už za 58 minút. S programom Quick&Shine™ nie je žiadny problém mať čistý riad v priebehu chvíľky. Plnohodnotný program umyje a usuší riad za 58 minút, a vy sa môžete venovať svojim hosťom pri dokonale čistej šálke kávy.

 

Vyberte si tú pravú!