Obľúbené 0 Porovnanie 0

Chladničky HarvestFresh™: Inšpirované prírodou

Beko HP 1200x574

Inšpirované prírodou, poháňané svetlom.

Inovatívna technológia priehradky HarvestFresh™ simuluje striedaním 3 farieb svetla a tmy slnečný svit počas celého dňa. Tým uchová ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé a plné vitamínov.

 

Simuluje zmenu slnečného svitu počas 24 hodín vo vnútri chladničky.

Ovocie a zelenina potrebujú pri skladovaní svetlo ale aj tmu, aby si uchovali svoju čerstvosť. Technológia HarvestFresh™ strieda 3 farby svetla - modrú, zelenú a červenú, ktoré napodobňujú zmenu slnečného svitu v priebehu dňa. To udrží ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé aj v domácom prostredí.

Picture 1

 

Picture 2

Uchová vitamíny dlhšie

Aj keď ovocie a zelenina vyzerajú stále skvele, pri uskladnení v bežnej chladničke rýchlo strácajú svoje cenné vitamíny. Technológia HarvestFresh™ vám umožní mať zdravú desiatu stále pri ruke bez toho, aby ste museli chodiť často nakupovať.*

* Podľa laboratórneho testu spoločnosti Intertek, pri ktorom bolo merané množstvo vitamínov A a C v paradajkách a zelenej paprike počas 7 dní po priamom vystaveniu slnku.

 

Vitamíny priamo z prírody

Vďaka slnečnému svitu sú zelenina a ovocie chutné a plné vitamínov. Bežným skladovaním sa ale vitamíny a chuť po pár dňoch začnú strácať. Riešením je priehradka HarvestFresh™, ktorá vám umožní užívať si plnej chuti prírody oveľa dlhšie.

Picture 3