Obľúbené 0 Porovnanie 0

NeoFrost™ dvojité chladenie bez námrazy

Neofrost CZ hero 1200x1000px

2x lepší než jednoduchý NoFrost!

Prečo lepší? Pretože oproti jednoduchému NoFrostu s jedným chladiacim okruhom má dvojité chladenie NeoFrost™ oddelenú cirkuláciu vzduchu pre chladničku a mrazničku zvlášť. Tým pádom nemieša vzduch a pachy medzi mrazničkou a chladničkou, váš obľúbený nápoj zvládne rýchlo nachladiť a potraviny udrží omhnoho dlhšie čerstvé!

 

btn rychlej vychlazene

btn delsi cerstvot

btn nemicha pachy

 

 

Ako sa dvojité chladenie NeoFrost™ líši od jednoduchého NoFrostu?

NeoFrost™ a NoFrost sú oba systémami chladenia bez námrazy. To znamená, že sa na zadnej strane chladničky netvoria kvapôčky a v chladničku nie je potrebné odmrazovať. To je rozhodne veľká výhoda, ale ešte neznamená lepšiu kvalitu uskladnených potravín. To ovplyvňuje predovšetkým spôsob cirkulácie vzduchu, ktorým sa práve NeoFrost™ od jednoduchého NoFrost líši.

Pri jednoduchom NoFroste je iba jediný okruh ciruklácie vzduchu, takže suchý ľadový vzduch z mrazničky ide medzi čerstvé potreviny do chladničky. To spôsobí vysúšanie a osychanie potravín v chladničke a miešanie vôní medzi potravinami v mrazničke a v chladničke.

NeoFrost™ má preto tieto okruhy cirkulácie vzduchu dva (prípadne tri)- jeden pre mrazničku, jeden pre chladiacu časť a v prípade štvordvérovej chladničky tretia pre multizónu. Každá časť má tak svoj ventilátor a cirkuluje v nej vzduch zvlášť. V chladiacej časti je udržovaný studený vlhčí vzduh vhodný pre čerstvé potraviny, zatiaľ čo v mrazničke cirkuluje ľadový studený vzduch ideálny pre hloboké mrazenie potravín. Vďaka tomu dokáže NeoFrost™ chladiť nie len bez námrazy, ale taktiež udržať potraviny dlhšie v kondícii, bez vysúšania a bez nepríjemného miešania pachov.

NeoFrost ilustrace_CZ

 

Pozrite na výber chladničiek Beko s NeoFrost™ chladením