Obľúbené 0 Porovnanie 0

O značke Beko

Banner uvodni SK

O značke Beko

 

Značka Beko bola založená v roku 1955 a v Slovenskej republike je zastúpená od roku 2005. Od tej doby sa stala jednou z popredných značiek domácich spotrebičov v Európe a rovnako tak aj v Českej republike. Vďaka neustálemu vývoju a inovatívnym technológiám je zároveň jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek na európskom trhu.

 

Viac ako 400 miliónov spokojných zákazníkov

 

Výsledkom viac ako 60 rokov skúseností a vývoja je ...

30 000

spokojných zamestnancov

Zastúpenie vo viac ako

130 krajinách

22

výrobných miest po celom svete

 

Náš cieľ

 

V našej ponuke nájdete domáce spotrebiče skutočne pre každého. Či už hľadáte chytré spotrebiče do novej kuchyne, alebo zháňate cenovo dostupnú chladničku na chalupu, v širokej ponuke značky Beko si vyberiete. Spotrebiče Beko sú navyše vybavené radom šikovných funkcií a technológií, vďaka ktorým budú vernými pomocníkmi, postarajú sa o každodenné povinnosti v domácnosti a vy sa tak naplno môžete venovať tomu, čo máte radi.

Venujeme sa tiež zdravému životnému štýlu, s ktorého osvetou nám pomáha spolupráca s radou svetovo známych organizácií ako basketbalový tím Fenerbahce alebo spoločnosť Unicef. Naším cieľom je zvýšiť povedomie o zdravom stravovaní u detí a ich rodičov ruka v ruke so zdravým prístupom k športu a pohybu všeobecne.