Obľúbené 0 Porovnanie 0

10 rokov záruky na ProSmart™ invertorový motor či kompresor

U vybraných modelov spotrebičov poskytujeme 10 rokov záruky na ProSmart™ invertorový motor alebo kompresor. Aby bola predĺžená záruka platná, je nutné vykonať jej registráciu do 90 dní od zakúpenia spotrebiča. Vytvorením tejto registrácie obdržíte certifikát 10 rokov záruky na motor alebo kompresor a uvedené údaje budú uložené pre prípad záručnej opravy.

Modely, u ktorých je možné 10-ročnú záruku na motor alebo kompresor registrovať, nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplné znenie podmienok registrácie predĺženej 10-ročnej záruky na motor alebo kompresor nájdete tu.

 

zdarma bez priplatku

Bezplatné predĺženie záruky na motor a kompresor

registrace 30 dni kopie

Stačí registrovať do 90 dní od zakúpenia

registrace prosmart

10 rokov istoty

 

 

Čo je na registráciu 10-ročnej záruky na motor alebo kompresor potreba?

Pre registráciu predĺženej 10-ročnej záruky na motor či kompresor budete potrebovať mať poruke predajný doklad a produktové a výrobné číslo spotrebiča. Obe čísla nájdete na výrobnom štítku vášho spotrebiča. Návod, kde sa výrobný štítok s obomi číslami na spotrebiči nachádza, nájdete tu.

Najčastejšie otázky a odpovede

Do formulára mi nejde vyplniť produktové/výrobné číslo.

Produktové aj výrobné číslo tvorí 10 číslic, ktoré je potreba zadávať bez medzier a pomlčiek. Obe čísla si radšej prekontrolujte na výrobnom štítku priamo na spotrebiči.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?

Kde nájdem výrobný štítok?

Výrobný štítok je u každého typu spotrebiča umiestnený inde. U práčiek a sušičiek – po otvorení dvierok je umiestený na prednej časti krytu; u chladničiek – v oddelení na zeleninu na ľavej alebo pravej strane chladničky; u sporákov, vstavaných rúr a varných dosiek – na zadnej strane krytu alebo vo vnútri spodnej zásuvky; u umývačiek – na pravej hrane dverí.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?

Čo je produktové a výrobné číslo?

Produktové číslo označuje typ spotrebiča a výrobné číslo je unikátne pre každý kus spotrebiča. Obe čísla nájdete na výrobnom štítku, ktorý je umiestnený na spotrebiči.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?