Obľúbené 0 Porovnanie 0

5 rokov záruky na spotrebiče Beko

Na vybrané modely spotrebičov Beko poskytujeme 5 rokov plnej záruky, v rámci ktorej v prípade opravy hradíme náklady na prácu, náhradné diely a cestovné servisu. Pre získanie predĺženej záruky je nutné vytvoriť jej registráciu do 14 dní od zakúpenia spotrebiča. Urobením tejto registrácie obdržíte certifikát 5 rokov záruky a uvedené údaje budú uložené pre prípad záručnej opravy.

Aktuálne modely, u ktorých je možné 5-ročnú záruku registrovať, nájdete nižšie na tejto stránke.

Úplné znenie podmienok registrácie predĺženej 5-ročnej záruky nájdete tu.

 

zdarma bez priplatku

Bezplatné predĺženie záruky na vybrané modely

registrace 14 dni

Stačí registrovať do 14 dní od zakúpenia

vymena spotrebice1

Neopraviteľný spotrebič vymeníme za nový

 

 

Čo je potrebné na registráciu 5-ročnej záruky?

Na registráciu predĺženej 5-ročnej záruky budete potrebovať sken predajného dokladu a produktové a výrobné číslo spotrebiča. Obe čísla nájdete na výrobnom štítku vášho spotrebiča. Návod, kde sa výrobný štítok s oboma číslami na spotrebiči nachádza, nájdete tu.

Najčastejšie otázky a odpovede

Prečo nemáte 5-ročnú záruku na všetko? Neveríte svojim spotrebičom?

5 rokov záruky zdarma je akčná ponuka, ktorá slúži na podporu predaja. Svojim spotrebičom veríme, preto tiež modely spotrebičov, na ktoré sa 5 rokov záruky zdarma vzťahuje, obmieňame každého štvrť roka. Navyše, pokiaľ sa na spotrebič akcia 5 rokov záruky nevzťahuje, je možné za zvýhodnenú cenu predĺženú záruku 5 rokov dokúpiť.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?

Predajca ponúka 5-ročnú záruku na spotrebič, ktorý som v modeloch, na ktoré sa akcia vzťahuje, nenašiel. Ako je to možné?

Predajca Vám môže ponúkať vlastnú záruku na spotrebič formou poistenia; na bližšie informácie a podmienky takej záruky je potreba sa informovať u predajcu. U vybraných predajcov je možné zakúpiť poukaz na predĺženie záruky na 5 rokov, ktorú poskytuje priamo výrobca. Podmienky tejto záruky sú rovnaké ako u spotrebičov z našej akčnej ponuky 5 rokov záruky zdarma vrátane nutnej registrácie.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?

Do formulára mi nejde vyplniť produktové/výrobné číslo.

Produktové aj výrobné číslo tvorí 10 číslic, ktoré je potreba zadávať bez medzier a pomlčiek. Obe čísla nájdete na výrobnom štítku priamo na spotrebiči.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?

Kde nájdem výrobný štítok?

Výrobný štítok je u každého typu spotrebiča umiestnený inde. U práčiek a sušičiek – po otvorení dvierok je umiestený na prednej časti krytu; u chladničiek – v oddelení na zeleninu na ľavej alebo pravej strane chladničky; u sporákov, vstavaných rúr a varných dosiek – na zadnej strane krytu alebo vo vnútri spodnej zásuvky; u umývačiek – na pravej hrane dverí.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?

Čo je produktové a výrobné číslo?

Produktové číslo označuje typ spotrebiča a výrobné číslo je unikátne pre každý kus spotrebiča. Obe čísla nájdete na výrobnom štítku, ktorý je umiestnený na spotrebiči.

Bola pre Vás táto odpoveď užitočná?