Značka

Beko je jednou z popredných značiek domácich spotrebičov v Európe. Odhaduje sa, že na svete sa každé 2 sekundy predá jeden výrobok tejto značky. Výrobky Beko sú dostupné vo viac ako 100 krajinách sveta, okrem iného vo Veľkej Británii, Francúzsku, Španielsku, Nemecku a Rusku, a tiež aj v Kongu. Beko si našlo už viac ako 280 miliónov zákazníkov po celom svete.

Beko Slovakia s.r.o pôsobí v SR od roku 2005. Na slovenskom trhu ponúka širokú škálu voľne stojacich domácich spotrebičov, tak i spotrebičov určených k zabudovaniu. V súlade s novou filozofiou Beko pre každú životnú etapu – Beko for the new you značka smeruje k tomu, aby bola so svojimi výrobkami prítomná v prelomových životných okamihoch zákazníkov. V súčasnej dobe je vnímaná ako synonymum funkčnosti, energetickej úspornosti a svetových technológií za dostupnú cenu, čo dokazuje strieborná soška TRUSTED BRAND 2007, ktorú Beko udelili spotrebitelia a ocenenie „Výrobok roku 2007“ v kategórii Veľké domáce elektrospotrebiče. V tom istom roku získala najrýchlejšia pračka na svete Beko WMD 57122 v európskej súťaži prestížne ocenenie „Plus X“ v kategórii Ekológia. Všetky spotrebiče Beko vznikajú s ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu a v súlade s normou ISO 14001.

Vyhotovenie

Výrobky Beko, príjemné pre užívateľov, so špeciálnymi vlastnosťami a funkciami, ktoré sú pre užívateľov skutočným prínosom, nemajú žiadne nepotrebné doplnky. V dnešnej hektickej dobe je najdôležitejšie zvládnuť veľa vecí, v čo najkratšej dobe a s kvalitnými výsledkami. Spotrebiče Beko, ktoré zjednodušujú a uľahčujú život, sú bezporuchové, napomáhajú lepšej organizácii času a zvyšujú kvalitu života.  Výrobky Beko poskytujú spotrebiteľom kvalitnú voľbu účinných a produktívnych spotrebičov.

Spoľahlivosť

V dnešnej dobe spotrebitelia za svoje peniaze požadujú komplexnú hodnotu. Spoľahlivosť výrobkov, popredajný servis a záruky na výrobok hrajú pri výbere významnú rolu. Výrobky Beko sú známe svojou kvalitou, dlhou životnosťou a spoľahlivosťou, pracujú dlhé roky a sú kedykoľvek pripravené k používaniu.

Vzhľad

Nový vzhľad novej rady Beko vznikol kombináciou syntézy ostrých a mäkkých línií a charakteristických rysov. Spotrebiče Beko majú nielen moderný vzhľad, ale sú i ergonomické a prispôsobivé každému priestoru. To umožňuje spotrebiteľom ľahko zladiť nové zakúpené spotrebiče so stálym zariadením kuchyne.

Záväzok

Plnenie záväzkov spoločnosti Beko zaisťuje medzinárodná sieť:

  • 11.000 zamestnancov úplne oddaných starostlivosti o potreby spotrebiteľov
  • 11 výrobných závodov v 4 krajinách, z ktorých každý dodržuje normy ISO 9001 a ISO 14001
  • 10 predajných a marketingových kancelárií